Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Czy główne bohaterki 'Nowych mutantów' będą lesbijkami? 0

Jeden z dwóch ostatnich filmów wytwórni 20th Century Fox należący do uniwersum X-Men – Nowi mutanci, nadal jest jedną wielką niewiadomą. Nikt tak naprawdę nie wie, kiedy i gdzie pojawi się w film. W sieci pojawiła się jednak nowa informacja dotycząca tego, co widzowie mogą zobaczyć na ekranie, jeśli film zostanie pokazany widzom.

Sytuacja filmu Nowi mutanci w reżyserii Josha Boone'a nie należy do najłatwiejszych. Premiera produkcji cały czas jest przekładana i nadal nie wiadomo czy film trafi w ogóle do kin. Dodatkowo producenci zdecydowali się na dokrętki w trakcie, których wprowadzono sporo zmian – nie tylko dotyczyły one tonu samego filmu, ale także dodano nowe postacie. Sytuacja może niebawem się wyjaśni, dzięki oficjalnego przejęciu Foxa przez koncern Walta Disneya.

Jeśli Nowi mutanci nie trafią na ekrany kin, to możliwe, że wylądują, w którejś z platform streamingowych. W grę powinny wchodzić Hulu oraz Disney+. Oczywiście jest również możliwość, że film Josha Boone’a nie ujrzy w ogóle światła dziennego.

Powróćmy jednak do kwestii związanych z samym filmem. W sieci pojawiła się plotka, która sugeruje, że Wolfsbane (na ekranie sportretuje ją Maisie Williams) oraz Dani Moonstar (zagra ją Blu Hunt) będą miały lesbijski związek. Jest to spora zmiana względem komiksowego pierwowzoru.

Co o tym sądzicie?

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 8

ZSGifMan 2019-03-16

Żal…                                                                                                
@Michael_Corleone @Zuchwalec – pamiętacie prześladowanie?                                    

Michael_Corleone ZSGifMan 2019-03-17

@ZSGifMan
Hahahaha :-)
Kiedy wszedłem w wiadomości i zobaczyłem tą 1kę informującą, że ktoś jako jedyny zabrał głos to już wiedziałem kogo należy się spodziewać :-)
A tak na serio to myślę, że ulega Pan złudzeniu, podobnie jak osoby które mają wrażenie, że podróżowanie samolotem jest mega niebezpieczne
bo przecież ciągle słychać o katastrofach samolotów. Nie bierze się jednak pod uwagę, że w tym samym czasie dokonywanych są setki tysięcy lotów
które przebiegają bez żadnych zakłóceń a jednocześnie ma miejsce cała masa wypadków w ruchu lądowym o których nikt nie pisze
bo nikogo by to nie zainteresowało.
Proszę sobie spróbować wyobrazić ile każdego miesiąca wchodzi premier na nasze ekrany i potem powiedzieć mi jeszcze, że filmy w których pojawiają się postacie homoseksualne przekraczają to 3-7% o których kiedyś rozmawialiśmy. Jest jednak pewna okoliczność która sprzyja temu złudzeniu.
Media doskonale wiedzą, że postacie homoseksualne wzbudzają zainteresowanie, budzą kontrowersje i dlatego niemal każdy film z ich udziałem zostanie nagłośniony. Często już w tytule można znaleźć odniesienia do ich orientacji. Nie wydaje mi się aby portal FDB był wolny od takich zabiegów i wcale się nie dziwię bo przecież zarabia na klikalności.

KRCK Michael_Corleone 2019-03-17

@Michael_Corleone "Kiedy wszedłem w wiadomości i zobaczyłem tą 1kę informującą, że ktoś jako jedyny zabrał głos to już wiedziałem kogo należy się spodziewać :-)"
:D
W sumie to tak jakby znam jedną lesbijkę-mutanta. xD

Michael_Corleone KRCK 2019-03-18

@KRCK Chodzi o kogoś z naszej społeczności? :-)

ZSGifMan Michael_Corleone 2019-03-19

@Michael_Corleone
Zadziwiające dla mnie jest to, że nie trąbi się, że bohaterem będzie hetero, czy para hetero zagra w filmie, tylko walą po oczach centralnie, że kto? Tak! HOMO! I to nawet nie to, że ja tu wszedłem z premedytacją, bo cały problematyczny wpis jest zawarty już w tytule i to się wyświetla w spisie wiadomości… To co? W wiadomości też mam nie wchodzić?!
Poza tym już nie można normalnych filmów kręcić, bohaterki nie mogą sobie być kim tam chcą, tylko trzeba koniecznie zaakcentować?!                                                   

Michael_Corleone ZSGifMan 2019-03-19

@ZSGifMan Ależ przecież z tym akcentowaniem to nie musi mnie Pan przekonywać bo przecież sam o tym napisałem wyżej.
Proszę mieć pretensję do FDB, że to akcentuje.
Nie mam wątpliwości, że gdybyśmy żyli wieki temu i jakimś cudem mieli dostęp do filmów i Internetu to akcentowana byłaby obecność znacznie mniej kontrowersyjnych środowisk i np. kobieta rozwódka w filmie??? Do czego to doszło xD. Po co to akcentować? Już nie można dać normalnej kobiety?
Dzisiaj nikomu by nie przyszło do głowy to akcentować bo dla nikogo nie stanowi to żadnej nowości ani nie pobudza do refleksji.
Przyjdzie czas gdy media przestaną akcentować homoseksualizm postaci filmowych bo nikt nie będzie widział w tym niczego zaskakującego.
Prawdopodobnie pojawią się nowe środowiska wokół których będzie ten sam szum.

ZSGifMan Michael_Corleone 2019-03-19

@Michael_Corleone
Przyjdzie czas gdy media przestaną akcentować homoseksualizm postaci filmowych bo nikt nie będzie widział w tym niczego zaskakującego. Prawdopodobnie pojawią się nowe środowiska wokół których będzie ten sam szum.                                            
Nawet nie chcę wiedzieć jakich wykolejeńców wezmą sobie za cel do promowania, gdy jak piszesz skończy się już moda na homo!                       

Michael_Corleone ZSGifMan 2019-03-19

@ZSGifMan A ja już teraz jestem w stanie sobie wyobrazić takie środowisko i będą nimi cyborgi oraz w dalszej przyszłości właśnie mutanci.
Z pewnością jest Panu znana postać Neila Harbissona https://en.wikipedia.org/wiki/Neil_Harbisson
Jestem pewien że gdyby pojawił się taki osobnik np. na Podlasiu to by mu panowie z symbolem szczęścia na ramieniu wybili ze łba te anteny, kamerki :-)

Proszę czekać…