Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

'Wonder Woman 1984' nie będzie typowym sequelem 0

Jedną z największych zagadek widowiska Wonder Woman 1984 jest sposób w jaki Steve Trevor powróci z krainy umarłych. W trakcie seansu może się okazać, że nie jest to tak istotne, jak się pierwotnie wydawało. Dlaczego?

Patty Jenkins twierdzi, że jej film nie będzie klasycznym sequelem i traktuje go bardziej w kategoriach niezależnej historii. Ma to być film przypominający kolejne odsłony franczyzy o przygodach Jamesa Bonda.

Jenkins była zdeterminowana, aby jej film był kolejną historią o Wonder Woman, ale nie był sequelem. I ona zdecydowanie tak to traktuje. To całkiem inne ramy czasowe i samemu będziesz musiał dojść do tego, co Diana robiła przez te wszystkie lata. To zupełnie inna historia.

powiedział producent filmu, Charles Roven

Studio postanowiło nie komentować słów producenta, jednak anonimowe źródło twierdzi, że Wonder Woman 1984 będzie samodzielnym filmem w stylu przygód Indiany Jonesa czy Jamesa Bonda. Nie będzie to ciągła historia, która wymaga wielu części. Dzięki takiemu potraktowaniu tematu, produkcja o wojowniczej amazonce unika pułapek większości sequeli.

Jak będzie naprawdę? Tego dowiemy się dopiero za rok. Premiera widowiska została zaplanowana na 5 czerwca 2020 roku.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ZSGifMan

"…anonimowe źródło twierdzi, że Wonder Woman 1984 będzie samodzielnym filmem w stylu przygód Indiany Jonesa czy Jamesa Bonda. Nie będzie to ciągła historia, która wymaga wielu części. Dzięki takiemu potraktowaniu tematu, produkcja o wojowniczej amazonce unika pułapek większości sequeli."
Czyli rozumiemy, że szykują się na całkiem niezły wieloodcinkowy "serial", już sobie ostrzą zęby na kasę! ;p                                                                                                            

Proszę czekać…