Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kto może zagrać główną rolę w filmie 'Tom i Jerry'? 0

Wygląda na to, że Warner Bros. Picutres na poważnie rozważa realizację aktorskiego filmu, w którym pojawią się bohaterowie kultowego serialu animowanego – Tom i Jerry. Możliwe, że poznaliśmy nazwiska aktorek, które będą ubiegały się o główną rolę.

Wytwórnia zdecydowała, że film nakręci Tim Story. Ma on na swoim koncie między innymi dwie odsłony przygód Fantastycznej czwórki. On także stanął za kamerą nowej odsłony Shafta. Z pewnością decyzja o realizacji tego filmu była spowodowana pozytywnym przyjęciem materiałów promujących film Pokémon: Detektyw Pikachu. Teraz Warner Bros. Picutres zamierza pójść dalej i zrealizować kolejną produkcję live-action na bazie popularnej marki.

Studio rozpoczęło castingi związane z obsadzeniem głównej roli. Jeśli wierzyć medialnym doniesieniom to na liście życzeń producentów są na ten moment trzy nazwiska: Olivia Cooke, Zoey Deutch oraz Kelly Marie Tran. Która z tych pań byłaby według Was najlepszym wyborem Warner Bros. Picutres?

Podobno zdjęcia do filmu mają wystartować już 1 czerwca tego roku. Jeśli ekipa zdjęciowa wejdzie na plan w ciągu kilku miesięcy, premiery samego filmu o Tomie i Jerrym powinniśmy spodziewać się na początku 2021 roku.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

KubiQ

W sumie pani Tran by pasowała na aktorską wersję kultowej "Mamuśki Dwa Buty"…

ZSGifMan

Mam nadzieję, ze te wymienione trzy panie nie są kandydatkami do zagrania Toma lub Jerrego? ;D                                                           
Poprawność poprawnością, ale to już by była przesada! :P                                                                                          

PolepioneKadry ZSGifMan

@ZSGifMan Masz info, że casting dotyczy obsadzenia głównej roli -na pytanie kto gra główne role w Tom&Jerry odpowiedz sobie sam-P A później pozostaje już tylko załamać ręce-D

Proszę czekać…