Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

Prequel 'Rodziny Soprano' trafi na ekrany kin. Znamy datę premiery! 0

New Line Cinema podało datę premiery kinowego prequela Rodziny Soprano. Czym zaskoczy nas gangsterska franczyza?

Twórcy tendencyjnie rozwijają najpopularniejsze serie dużego i małego ekranu. Niedawno dowiedzieliśmy się, że Breaking Bad – prócz spin-offu Zadzwoń do Saula – poszerzony zostanie o pełnometrażową kontynuację. Swój serial poboczny otrzyma również Gra o tron, Riverdale, Słodkie kłamstewka, a nawet The Walking Dead. To nie wszystko, New Line Cinema przygotowuje pełnometrażowy prequel Rodziny Soprano. Poznaliśmy datę premiery filmu.

Prequel Rodziny Soprano trafi na ekrany kin 25 września 2020 roku. Kwestią sporną pozostaje, czy filmy gangsterskie cieszą się jeszcze popularnością. Ostatni okres ich świetności przypadł na lata 90-te.

Widowisko zatytułowano Newark. Jego fabuła osadzona została w latach 60-tych, zaś akcja rozegra się na ulicach tytułowego miasta. Historia skupi się na walkach dwóch gangów: włoskiego i afroamerykańskiego. Głównym bohaterem będzie Dickie Moltisanti (Alessandro Nivola) – weteran wojny w Wietnamie, wuj i mentor Tony’ego Soprano oraz ojciec Christophera Moltisantiego (obie postacie możecie kojarzyć z serialu).

W Newark wystąpią: Vera Farmiga, Jon Bernthal, Billy Magnussen, Ray Liotta, Corey Stoll oraz Michael Gandolfini. Scenariusz napisze David Chase, wcześniej odpowiedzialny za fabułę Rodziny Soprano. Pomoże mu Lawrence Konner. Za kamerą stanie Alan Taylor.

Źrodło: deadline.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ZSGifMan

Pokusiłbym się nawet o (własne) stwierdzenie, że BCS jest o wiele lepsze niż BB. Lepiej są rozbudowane postaci, lepiej zarysowane złożoności, a historia powstawania imperium Gustavo jest rewelacyjna!                                                                                                                                     

Proszę czekać…