Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

'Flash' - co się dzieje z tym filmem? Przeczytajcie raport 0

W ostatnich dniach pojawiło się sporo nowych informacji dotyczących solowego filmu o przygodach Flasha. Możliwe, że superprodukcja o jednym z najszybszych superbohaterów ze świata DC wreszcie powstanie. Poznajcie szczegóły.

Najpierw w sieci pojawiły się informacje dotyczące rozpoczęcia prac na planie komiksowego widowiska. Jak twierdzi portal The GWW, wytwórnia Warner Bros. Pictures chciałaby, aby ekipa zdjęciowa weszła na plan w listopadzie tego roku. Wszystko jednak zależy od sytuacji związanej z trzecią odsłoną serii "Fantastyczne zwierzęta". Ezra Miller jest jedną z gwiazd magicznego uniwersum i ewentualne prace na planie Flasha mogłyby kolidować ze zdjęciami do trzeciej część wspomnianego cyklu. Prawdopodobnie jednak ludzi odpowiadający za "Fantastyczne zwierzęta 3" nie zdążą się wyrobić do końca roku. Wówczas nic nie będzie stało na przeszkodzie, aby prace na planie Flasha stały się faktem.

Druga kwestia dotyczy samego scenariusza. Odtwórca głównej roli, czyli Ezra Miller nie do końca zgadza się z wizją reżyserów Johna Francisa Daleya i Jonathana Goldsteina. Panowie, którzy znani są przede wszystkim z kina komediowego, chcieliby aby ich Flash był zrealizowany w lżejszym tonie. Miller natomiast opowiada się za wersją nieco mroczniejszą.

Ezra Miller otrzymał zgodę od wytwórni Warner Bros. Pictures na napisanie własnej wersji scenariusza. Przy tej niezwykle wymagającej pracy, młodemu aktorowi pomagał Grant Morrison, szkocki autor komiksów (poza tym jest współtwórcą serialu Happy!). Aktor jest mocno zaangażowany w tworzenie tego filmu i chciałby, aby wszystko wyszło, jak najlepiej. Ewentualne decyzje Warner Bros. Pictures mogą być decydującym czynnikiem w utrzymaniu Miller w uniwersum, ponieważ jego umowa wygasa w maju.

Co myślicie o tej sytuacji?

Źrodło: The GWW / The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…