Piszę, bo wszystko inne mniej lubię. Piszę w przerwach od fantazjowania o upiciu się z Billem Murrayem... albo odwrotnie.

Legendarny słoń Dumbo w Cinema City IMAX i 4 DX! 0

Zbliża się premiera długo wyczekiwanego filmu Dumbo, pokazującego losy kultowego słonia stworzonego przez Disney’a. Już 29 marca br. miłośnicy latającego zwierzątka sprawdzą, co tym razem przygotował dla nich mistrz wyobraźni Tim Burton. Film dostępny będzie w najnowocześniejszej technologii IMAX® oraz 4DX® i przeniesie widza prosto do cyrku!

Film będzie wyświetlany, m.in. w najnowocześniejszej technologii IMAX®, w której niecodzienne wrażenia wizualne gwarantuje panoramiczny format oraz głębia barw i nasyconych kolorów. Film oglądany w technologii 4DX®, również dostarczy widzom silnych wrażeń. Efekty specjalne, takie jak podmuchy wiatru, ruchy fotela czy efekty wody, pozwolą dosłownie zanurzyć się w akcji, gwarantując niesamowite emocje! Można poczuć się, jak słoń Dumbo i poleciecć z nim w ekscytującą przygodę, dzięki technologii oddziałującej na wszystkie zmysły!

Film będzie można obejrzeć we wszystkich 34 kinach Cinema City w 19 miastach w wersji 2D,natomiast w 3D w wersji IMAX® w kinach Cinema City: Sadyba (Warszawa), Punkt 44 (Katowice), Galeria Plaza (Kraków), Poznań Plaza, Manufaktura (Łódź), Wroclavia (Wrocław) i w salach 4DX®
również w 3D w kinach: Arkadia (Warszawa), Manufaktura (Łódź), Bonarka (Kraków), Felicity (Lublin),
Bydgoszcz i Wroclavia (Wrocław).

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…