Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

John Wick w akcji - nowy zwiastun widowiskowego filmu 1

Dopiero co prezentowaliśmy Wam galerię z plakatami, na których widnieją sylwetki bohaterów filmu akcji John Wick 3, a już mamy dla Was kolejny materiał promujący tę produkcję. W sieci pojawił się zwiastun trzeciej odsłony przygód Wicka.

John Wick znalazł się w nie lada kłopotach pod koniec drugiej odsłony serii. Wszyscy płatni zabójcy z okolicy wycelowali w niego swoje giwery. Cena jest warta fatygi: za głowę Johna Wicka wyznaczono 14 mln dolarów. Dotychczasowe zwiastuny wskazują, że nadchodząca część będzie zarazem najbardziej dynamiczną odsłoną cyklu. Znakomicie! W końcu mówię o franczyzie, które przeobraziły sekwencje strzelanin w mechaniczny balet stali i pocisków.

Główną rolę znów zagra Keanu Reeves. Prócz niego na dużym ekranie wystąpią: Halle Berry, Laurence Fishburne, Anjelica Huston, Ian McShane, Jason Mantzoukas, Hiroyuki Sanada, Yayan Ruhian, Cecep Arif Rahman, Mark Dacascos, Tiger Hu Chen oraz Asia Kate Dillon.

John Wick 3 trafi na duże ekrany 17 maja 2019 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

dragoon1984

Dziwny jest ten film – jako seria – ani to Matrix, ani Bond, ani Bourne, ani Mission Impossible – ale mam wrażenie, że jest tam wszystkiego po trochu, jednak nie na takim poziomie, jak we wspomnianych filmach – "Wick" kopiuje elementy wszystkich tych franczyz, ale po prostu jakby o pewien poziom niżej. Chociaż sceny z nożami, psami i na motorach dobre, to coś nie potrafię się w to wkręcić i szczerze wolałbym obejrzeć nową część jednego z wymienionych przeze mnie tytułów, niż taki dziwny miszmasz.

julienlubrique

Mais avant de pouvoir atteindre le sommet, il haleta et s’arrêta au premier pas. Il leva les yeux pour voir l’intrus se tenir en haut des escaliers julien lubrique.

ZSGifMan

HAHAHA!                                                                                           
Trudno nie dostrzec niejako odwróconej sytuacji pościgu z "Prawdziwych kłamstw" ;)                                                             

Proszę czekać…