Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

John Wick w akcji - nowy zwiastun widowiskowego filmu 1

Dopiero co prezentowaliśmy Wam galerię z plakatami, na których widnieją sylwetki bohaterów filmu akcji John Wick 3, a już mamy dla Was kolejny materiał promujący tę produkcję. W sieci pojawił się zwiastun trzeciej odsłony przygód Wicka.

John Wick znalazł się w nie lada kłopotach pod koniec drugiej odsłony serii. Wszyscy płatni zabójcy z okolicy wycelowali w niego swoje giwery. Cena jest warta fatygi: za głowę Johna Wicka wyznaczono 14 mln dolarów. Dotychczasowe zwiastuny wskazują, że nadchodząca część będzie zarazem najbardziej dynamiczną odsłoną cyklu. Znakomicie! W końcu mówię o franczyzie, które przeobraziły sekwencje strzelanin w mechaniczny balet stali i pocisków.

Główną rolę znów zagra Keanu Reeves. Prócz niego na dużym ekranie wystąpią: Halle Berry, Laurence Fishburne, Anjelica Huston, Ian McShane, Jason Mantzoukas, Hiroyuki Sanada, Yayan Ruhian, Cecep Arif Rahman, Mark Dacascos, Tiger Hu Chen oraz Asia Kate Dillon.

John Wick 3 trafi na duże ekrany 17 maja 2019 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

dragoon1984 2019-03-22

Dziwny jest ten film – jako seria – ani to Matrix, ani Bond, ani Bourne, ani Mission Impossible – ale mam wrażenie, że jest tam wszystkiego po trochu, jednak nie na takim poziomie, jak we wspomnianych filmach – "Wick" kopiuje elementy wszystkich tych franczyz, ale po prostu jakby o pewien poziom niżej. Chociaż sceny z nożami, psami i na motorach dobre, to coś nie potrafię się w to wkręcić i szczerze wolałbym obejrzeć nową część jednego z wymienionych przeze mnie tytułów, niż taki dziwny miszmasz.

ZSGifMan 2019-03-22

HAHAHA!                                                                                           
Trudno nie dostrzec niejako odwróconej sytuacji pościgu z "Prawdziwych kłamstw" ;)                                                             

Proszę czekać…