Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Niesamowite przygody Dory w zwiastunie filmu 'Dora i Miasto Złota' 0

Paramount Pictures zaprezentowało pierwszy oficjalny zwiastun filmu przygodowego Dora i Miasto Złota. Produkcja oparta jest o kultowy serial edukacyjny dla młodszych widzów. Czy widowisko kinowe odniesie podobny sukces? Na razie obejrzyjcie zapowiedź i sprawdźcie sami czy zainteresuje Was ten tytuł.

Dorę znają i kochają dzieciaki na całym świecie. Nic dziwnego – jest słodka i ciekawska, a jej przygodami żyje cały świat.

Dora spędziła większość swego młodego życia, poznając wraz z rodzicami (Eva Longoria, Michael Peña) tajemnice dżungli. Nic jednak nie mogło przygotować jej na być może najbardziej ekstremalną przygodę – liceum! Ale, jak to Dora, nie byłaby sobą, gdyby nie wpakowała się w kolejne kłopoty. Przyjdzie jej – wspólnie z przyjaciółmi – udać się w naprawdę fascynującą i niebezpieczną misję…

Polski dystrybutor wrzucił również wersję z dubbingiem:

W rolę tytułową wciela się Isabela Moner. Oprócz niej na ekranie zobaczymy dwie hollywoodzkie gwiazdy – Evę Longorię oraz znanego z widowisk Marvela, Michaela Peñę.

Premiera filmu w amerykańskich kinach została zaplanowana na 2 sierpnia. Widzowie w naszym kraju także będą mieli okazję zobaczyć przygody Dory. Film wejdzie do polskich kin 23 sierpnia.

Źrodło: Paramount Pictures / TYLKOHITY

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…