Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

'Smętarz dla zwierzaków' to początek - co będzie dalej? 0

Po wielkim sukcesie kasowym horroru To jeszcze bardziej wzrosło zainteresowanie książkami Stephena Kinga. Niektóre z ekranizacji zostały przygotowane przez Netflixa, inne przez stacje telewizyjne, a jeszcze kolejne przez hollywoodzkie wytwórnie. I właśnie taką produkcją jest Smętarz dla zwierzaków, który niebawem zawita do polskich kin.

Co prawda Smętarz dla zwierzaków raczej nie ma szans na podobny sukces co horror o demonicznym klaunie, to jednak producenci mogą liczyć na spory zarobek. Jeden z nich, Lorenzo di Bonaventura wypowiedział się na temat przyszłości związanej z ewentualną serią grozy.

Na ogół nie zaczynam myśleć o kontynuacjach, jeśli film nie osiągnie sukcesu. Myślę, że jeśli coś miałoby tu się jeszcze stać, to będzie to prequel. Jeśli spojrzysz na książkę, to nie omówiliśmy jeszcze wielu rzeczy, które się tutaj wydarzyły przed wprowadzeniem się rodziny Creedów.

powiedział producent horroru

Jeśli słowa Lorenzo di Bonaventury potwierdzą się, wówczas będziemy mieli nieco inne podejście do cyklu, niż zrobiono to przed laty. W 1989 roku powstał pierwszy film Smętarz dla zwierzaków, który trzy lata później otrzymał kontynuację.

Premiera Smętarza dla zwierzaków będzie miała miejsce 3 maja.

Źrodło: We Got This Covered

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…