Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Laleczka Chucky przemówi głosem Marka Hamilla 0

Mark Hamill zagrał w swojej karierze kilka ikonicznych ról. Oczywiście numerem jeden pozostaje Luke Skywalker, ale praca aktora polega także na grze głosem. I w tym aspekcie Hamill jest prawdziwym mistrzem – przez lata kreował między innymi postać Jokera w animacjach Warner Bros. Pictures. Teraz przed nim kolejne wyzwanie.

Mark Hamill podłoży głos laleczce Chucky w planowanym remake’u kultowej serii – Child's Play. Do tej pory to Brad Dourif podkładał głos pod kultowego bohatera filmów grozy.

Mark Hamill sam poinformował o angazu za pośrednictwem Twittera:

Jak oceniacie ten angaż?

Akcja skupi się na grupce dzieciaków, którzy będą mieli styczność z zaawansowaną technologicznie lalką – cokolwiek miałoby to oznaczać. W oryginalne z 1988 roku dusza seryjnego mordercy Charlesa Lee Raya wskutek zaklęcia została umieszczona w lalce Good Guy. W obsadzie filmu znaleźli się: Aubrey Plaza, Brian Tyree Henry oraz Gabriel Bateman.

Child's Play zadebiutuje w kinach 21 czerwca.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ZSGifMan 2019-04-04

Mark ma akurat mało, bądź też średnio, rozpoznawalny głos IMHO, ale każdy może sobie sam to ocenić słuchając jego zapowiedzi podkładu do Laleczki Chucki we wspomnianym wyżej filmie Child’s Play :)                                                                       

Proszę czekać…