Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Del Toro oczekuje PG-13 dla 'Scary Stories to Tell in the Dark' 1

W ubiegłym tygodniu wreszcie mogliśmy zobaczyć zwiastun horroru produkowanego przez Guillermo del Toro – Scary Stories to Tell in the Dark. Scenariusz do filmu powstał na podstawie powieści dla młodszych czytelników autorstwa Alvina Schwartza.

Zwiastun zapowiada jednak horror pełną parą, co niekoniecznie może odpowiadać rodzicom, którzy będą chcieli wybrać się z pociechami do kin (oczywiście nie mówimy tutaj o kilkuletnich szkrabach, bo to nie dla nich kierowane są opowieści napisane przez Schwartza, a do nieco starszych dzieciaków). Oczywiście zawsze przy okazji tego typu produkcji zastanawiamy się, jaką kategorię wiekową otrzyma dany tytuł. W przypadku Scary Stories to Tell in the Dark będzie to zapewne PG-13. Tak twierdzi nawet sam Guillermo del Toro:

Oczekiwana kategoria wiekowa to PG-13. Chciałem mieć reklamy w stylu "musisz być odpowiednio wysoki, aby to zobaczyć", ale już wcześniej ktoś tego użył, więc co mamy zrobić [śmiech]? Idea książek jest taka, że są one popularne wśród młodszych czytelników i myślę, że są dwa czy trzy pokolenia rodziców, którzy także znają te książki. To będzie naprawdę niezła przejażdżka, ale z pasami bezpieczeństwa.

stwierdził producent

Jeśli chodzi o hasło promocyjne nawiązujące do wzrostu, to zostało ono wykorzystane przy okazji filmu Good Boys.

Premiera filmu Scary Stories to Tell in the Dark w amerykańskich kinach została zaplanowana na 9 sierpnia 2019 roku.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ZSGifMan

Ale to tylko w kinach, bo potem film trafi na płyty, do internetu, na koniec pokażą go w TV i tak wtedy praktycznie każdy zainteresowany nim berbeć go zobaczy.                                                                       

Proszę czekać…