Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

'Podły, okrutny, zły' - nowy zwiastun filmu o seryjnym mordercy 0

Zac Efron w roli seryjnego mordercy? Zgadza się. W sieci pojawił się nowy zwiastun filmu Podły, okrutny, zły, którego głównym bohaterem jest Ted Bundy.

To była miłość od pierwszego wejrzenia. Ted szybko zdobył serce Liz, która samotnie wychowywała córkę. Przez parę lat tworzyli sielankową rodzinę. Ideał runął, gdy Ted został aresztowany pod zarzutem makabrycznych zbrodni. Przystojny, czarujący, charyzmatyczny czy podły, okrutny, zły? Losy Bundy’ego śledzi cała Ameryka – to pierwszy proces w historii transmitowany przez telewizję. Zakochane kobiety przyjeżdżają na salę sądową. Bundy zyskuje medialną sławę oraz rzeszę wierzących w jego niewinność fanek. Liz musi zdecydować, czy pozostać u jego boku, czy chronić siebie i córkę?

W Stanach Zjednoczonych prawa do dystrybucji kupił Netflix – film w serwisie będzie dostępny 3 maja, ale ludzie kochający kino będą mieli okazję obejrzeć produkcję również na wielkim ekranie. Podły, okrutny, zły trafi bowiem do dystrybucji limitowej i wybranych amerykańskich kin.

Podły, okrutny, zły nie pojawi się w polskiej wersji serwisu Netflixa. W naszym kraju film będzie miał normalną premierę kinową, która będzie miała miejsce 10 maja.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…