na fdb.pl od jakiegoś czasu, w miarę czasu i możliwości staram się weryfikować.

Zwiastun do kinowych Włatców móch 0

Premiera pełnometrażowego filmu o klasie IIb już w styczniu 2009 roku.

Nadawany przez stacje TV4 i MTV serial animowany dla dorosłych Władcy móch cieszy się tak wielką popularnością, że jego twórcy postanowili wyprodukować jego wersję kinową. Co prawda decyzja zapadła już jakiś czas temu, ale informacje były znikome. Ostatnio dowiedzieliśmy się, że premiera zapowiadana jest na styczeń przyszłego roku, a już dziś prezentujemy Wam zapowiedź do tej animacji, którą zobaczyć można tutaj.

Włatcy móchWłatcy móch

Serial Włatcy móch powstaje we wrocławskim studiu RMG i jest dostępny w dwóch wersjach – ocenzurowanej (od 16 lat) i bez cenzury (od 18 lat). Głównymi bohaterami serii są czterej uczniowie klasy IIb, z których najlepiej poznać dał się Czesio, ich nauczycielka – Pani Frał oraz higienistka. Oglądalność internetowa serialu stanowi 2/3 wszystkich jego widzów. Serial ma zostać sprzedany zagranicą (Wielką Brytania, Niemcy), ponoć trwają już negocjacje.

Humor serialu dla jednych jest dość naiwny, dla drugich raczej kompromitujący, a dla innych po prostu śmieszny. Czesio na pytanie Pani Frał Dziecko, czy ty kiedyś widziałeś jak wygląda słonko? odpowiada: Nie, bo mnie razi, a potem są takie krechy na oczach. Choć tekst jest ubarwiony i dla niektórych pozbawiony sensu, to czy aby na pewno ośmiolatek nie może tak odpowiedzieć na proste pytanie?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ten serial to jedno wielkie nieporozoumienie !! jesli to ma byc polish South park ;P to ja za takie cos dziekuje ;) South Park jest tylko jeden i niestety nie ma takiej opcji zeby Wlatcy mogli mu zagrozic w moim rankingu :)

Proszę czekać…