Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Poznajcie ciekawostki dotyczące 'Men in Black International' 0

Już 14 czerwca do kin wejdzie widowisko Men in Black International. Z tej okazji mamy dla Was porcję ciekawostek dotyczących produkcji.

  • W jednym z epizodów w filmie pojawia się słynny projektant mody Paul Smith, który wciela się we właściciela sklepu z maszynami do pisania. W sklepie znajduje się tajne wejście do londyńskiej siedziby MIB.
  • Vintage’owy jaguar agenta H ukrywa w sobie mnóstwo broni przeciw obcym. Jeden z miotaczy ognia znajduje się w klamce, inny w lusterku, kolejny w zderzaku, następny w kołpaku oraz w rurze wydechowej.
  • W scenie w Maroku, w której agenci MIB chcą nakryć agentów M i H, wszyscy znajdujący się na dachu meczetu musieli być wyznania muzułmańskiego. To pierwsza w historii scena z ludźmi znajdującymi się na dachu meczetu.
  • Na potrzeby filmu powstało 610 specjalistycznych rysunków technicznych. Ogólnie powstały 44 mile rysunków technicznych, które zostały wykorzystane przez wszystkie zespoły pracujące nad filmem.
  • Les Twins, tancerze, którzy wcielają się w bliźniaki z kosmosu, swego czasu występowali jako tancerze towarzyszący na scenie Beyoncé.
  • Zespół grafików stworzył cztery różne rodzaje języka obcych, które pojawiają się na hali przylotów londyńskiego lotnika.
  • 130 ton czerwonego piachu przetransportowano z Peak District do Leavesden, aby stworzyć wydmy pustyni Merzouga.
  • W scenie reminiscencji, "neuralizer" (urządzenie do wymazywania pamięci) użyty na rodzicach Molly, to ten sam, który używany był na planie pierwszego filmu z serii.
  • Oryginalne "neuralizery" mają długość 12 cali. W nowej wersji są nieco krótsze – 10 cali.

Men in Black zawsze chronili Ziemię przed szumowinami z innych planet. Tym razem zmierzą się z największym globalnym zagrożeniem w historii – w ich organizacji jest… wtyczka.

W filmie zobaczymy plejadę gwiazd: Chrisa Hemswortha, Tessę Thompson, Rebeccę Ferguson, Laurenta Bourgeois, Larry’ego Bourgeois oraz laureatkę Oscara® Emmę Thompson i Liama Neesona.

Film w reżyserii F. Gary’ego Graya, twórcy hitów Szybcy i wściekli 8 oraz obsypanego nagrodami Straight Outta Compton.

Źrodło: Tylko Hity

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…