Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Charizard, Pikachu, Jigglypuff i inne Pokémony na plakatach 0

Pikachu będzie niekwestionowaną gwiazdą niezwykle interesująco zapowiadającego się filmu Pokémon: Detektyw Pikachu. Oczywiście oprócz niego na ekranie pojawi się cała masa innych popularnych stworków. Niektóre z nich możemy zobaczyć na nowych międzynarodowych plakatach.

Pikachu, Bulbasaur, Charizard, Jigglypuff, Psyduck oraz Mr. Mime – to właśnie te Pokémony trafiły na międzynarodowe plakaty promujące film Pokémon: Detektyw Pikachu. Oczywiście Warner Bros. Pictures liczy na to, że wzmożona promocja filmu bardzo mocno odbije się na finansowych wynikach produkcji bazującej na kultowym serialu anime.

Poniżej znajdziecie galerie ze wspomnianymi plakatami:

Oprócz plakatów brytyjski oddział Warner Bros. Pictures opublikował krótkie wideo zatytułowane casting. W materiale możemy ujrzeć plejadę różnego rodzaju Pokémonów oraz dowiedzieć się jakimi umiejętnościami dysponują.

Cała historia rozpoczyna się w momencie, kiedy niezrównany prywatny detektyw Harry Goodman znika w niewyjaśnionych okolicznościach, a jego 21-letni syn Tim próbuje ustalić, co się wydarzyło. W śledztwie pomaga mu były partner Harry’ego – detektyw Pikachu, przezabawny, dowcipny i uroczy Pokémon, który potrafi wprawić w osłupienie nawet samego siebie. Tim i Pikachu, którzy odkrywają, że są w stanie się ze sobą porozumiewać, łączą siły, aby rozwikłać tajemniczą zagadkę, przeżywając jednocześnie trzymającą w napięciu przygodę. Wspólnie poszukują poszlak, przemierzając rozświetlone neonami ulice Ryme City – rozległej, nowoczesnej metropolii, w której ludzie i Pokémony żyją tuż obok siebie w hiperrealistycznym świecie. Spotykają na swojej drodze różne Pokémony i odkrywają wstrząsający spisek, który może położyć kres tej harmonijnej koegzystencji i zagrozić całemu światu Pokémonów.

Pokémon: Detektyw Pikachu w polskich kinach od 31 maja.

Źrodło: AnimeMojo

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…