Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

Reboot czy kontynuacja? Nowe 'Aniołki Charliego' - wiemy, jak wygląda drużyna 0

Aniołki Charliego powracają na duże ekrany. Nowa drużyna wojowniczych kobiet zadebiutowała właśnie na pierwszych zdjęciach. Szykuje się dynamiczne i komediowe kino akcji. Czy nawiąże do poprzednich części? Reżyserka zdradziła powiązanie.

Aniołki Charliego był jednym z najpopularniejszych seriali w historii, którego okres świetności przypadł na lata 70. XX wieku. Następnie telewizyjna produkcja została zaadaptowana na pełnometrażowy format. Na początku XXI wieku powstały dwa filmy: Aniołki Charliego i Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość z Cameron Diaz, Drew Barrymore i Lucy Lu w rolach głównych. Najnowsze widowisko nie będzie rebootem serii. Elizabeth Banks – pełniąca funkcję reżyserki, scenarzystki i aktorki w filmie – zdradziła powiązanie najnowszych Aniołków Charliego z poprzednimi produkcjami.

Nowe Aniołki Charliego nie będą rebootem. Widowisko stanie się kontynuacją serialu z lat 70-tych oraz dwóch pełnometrażowych filmów.

Widowisko skupi się na trzech kobietach super-szpiegach, które pracują dla tajemniczego Charlesa Townsenda. Elizabeth Banks podkreśliła, że majętny zleceniodawca będzie tym razem bogatszy niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki temu rozszerzy swój biznes szpiegowski na globalną skalę. Fabuła filmu rozegra się w Berlinie, Istambule i Hamburgu.

Zależało mi, aby film przedstawił współpracę grupy kobiet oraz ich wzajemne wspieranie siebie nawzajem. Nie skupię się na romantycznych precedensach albo dramatach o matce, która nie dzwoni dostatecznie często do córki. Kiedy jestem w pracy, nie zajmuję się takimi rzeczami. Skupiam się na moich zajęciach. Traktuję Aniołki z szacunkiem. Ich umiejętności na to zasługują.

Nowa drużyna Aniołków Charliego składa się z Kristen Stewart, Naomi Scott i Elli Balinskiej.

Pozostaje mieć nadzieję, że widowisko wpisze się w trend silnych kobiecych postaci, które ostatnio mogliśmy podziwiać w Kapitan Marvel albo Halloween.

Premiera nowych Aniołków Charliego zaplanowana została na listopad 2019 roku.

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ZSGifMan 2019-04-12

Jakieś słabe te 'aniołki', ale takie czasy, to i takie aniołki…                                                                  

Proszę czekać…