Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

'Pogromcy duchów 3' powracają! Nowy plakat uwalnia moc nostalgii 0

Pogromcy duchów 3 będą długo oczekiwanym powrotem kultowych bohaterów serii. Chociaż szczegóły fabuły wciąż trzymane są pod kluczem, najnowszy plakat jasno komunikuje, że twórcom zależy na nostalgii fanów.

Twórcy nie zdradzają zbyt wielu informacji na temat Pogromców duchów 3. Wiadomo, że fabuła nawiąże do dwóch pierwszych odsłon serii. Równocześnie w zapomnienie odejdzie żeński reboot z 2016 roku. Według nieoficjalnych doniesień historia przedstawi losy samotnej matki oraz jej dzieci. Akcja filmu została osadzona we współczesności, co tym bardziej każe nam zastanowić się nad obecnością oryginalnych Pogromców duchów w obsadzie. Dan Aykroyd zapowiedział swój powrót. Nie wiadomo, czy Bill Murray da się namówić na ponowny występ w serii po fatalnym cameo w Ghostbusters. Pogromcy duchów z 2016 roku.

Jeśli aktorzy powrócą do swoich ról, czy wciąż będą członkami legendarnych Pogromców duchów?

W postać samotnej matki wcieli się Carrie Coon. Mckenna Grace zagra natomiast główną rolę w filmie. Jej towarzyszem będzie bohater, w którego wcieli się Finn Wolfhard. To nie pierwsza odsłona kina grozy w jego karierze. Młody aktor ma już na koncie rolę w Stranger Things i horrorze To.

Twórcy opublikowali plakat zapowiadający nadejście kolejnej odsłony Pogromców duchów:

Reżyserem filmu został Jason Reitman. Jego ojcem jest Ivan Reitman – twórca dwóch pierwszych odsłon serii. Teraz starszy filmowiec obejmie stanowisko producenta Pogromców duchów 3.

Zdjęcia do filmu Pogromcy duchów 3 rozpoczną się latem bieżącego roku. Widowisko trafi na ekrany kin w lipcu 2020 roku.

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…