Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Przebudzenie Rzeszy na plakacie 'Iron Sky. Inzwazja' 0

Przebudzenie rzeszy i gwiezdne starcie tytanów. Prezentujemy plakat filmu Iron Sky. Inwazja. Kosmiczna zawierucha w kinach od 3 maja.

Historia powstania filmu "Iron Sky" jest tak samo fascynująca jak sama produkcja. Pomysł na scenariusz przyśnił się autorowi pierwszego konceptu, a wstępne ustalenia co do wymarzonych aktorów i ścieżki dźwiękowej odbywały się… w fińskiej saunie. Z szalonego snu zrodził się pomysł, który twórcy dopracowywali przez lata, a internauci hojnie wsparli w jednej z największych kampanii crowdfundingowych w historii kinematografii. Organizatorzy przedsięwzięcia zebrali w Internecie ponad dwa miliony euro i bez wsparcia Hollywood wykreowali kultowy już film science-fiction, który niczym w nie ustępuje współczesnym produkcjom z tego gatunku.

Opowieść o nazistach, którzy po przegranej wojnie ukryli się po ciemnej stronie księżyca, podbiła serca fantów fantasy na całym świecie. Twórcy udowodnili, że w Internecie jest ogromna siła i na tyle potężna moc sprawcza, że film doczekał się kontynuacji, która również została wsparta finansowo przez fanów na całym świecie, aby już w maju zagościć na ekranach polskich kin. Prezentujemy plakat długo wyczekiwanej produkcji Iron Sky. Inwazja.

Mija 20 lat od chwili, gdy inwazja kosmicznych nazistów doszczętnie zrujnowała Ziemię. Niedobitki ludzkości, które przetrwały nuklearną zagładę, opuściły planetę i znalazły schronienie w byłej bazie wroga na Księżycu. Wciąż jednak jest dla nich nadzieja. Okazuje się, że głęboko pod powierzchnią zniszczonej Ziemi znajduje się coś, co może uratować świat. Sprawę postanawia zbadać grupa śmiałków. Podczas wyprawy do wnętrza planety bohaterowie odkryją zdumiewającą prawdę, stojącą za powstaniem gatunku ludzkiego. Przyjdzie im też walczyć z sekretnym Towarzystwem Vril, pradawną rasą Reptilian i kontrolowaną przez nich armią dinozaurów.

Źrodło: Kino Świat / Informacja Prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…