Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

DC: Harley Quinn na nowych zdjęciach z planu 'Birds of Prey' 0

Margot Robbie jako Harley Quinn powróci w Birds of Prey. Antybohaterka pojawiła się na nowych zdjęciach z planu filmu.

Birds of Prey opowie o żeńskiej grupie antybohaterek. W skład tytułowej drużyny wejdzie Harley Quinn (Margot Robbie), Black Canary (Jurnee Smollett-Bell) oraz Huntress (Mary Elizabeth Winstead). Prócz nich w filmie pojawi się również Renee Montoya (Rosie Perez), sprawująca funkcję detektywa z Gotham City.

Fabuła Birds of Prey trzymana jest w tajemnicy. Wiadomo, że antagonistą filmu będzie Czarna Maska (Ewan McGregor), natomiast Harley Quinn rozstanie się z Jokerem. Jedno ze zdjęć zrobionych pod koniec marca na planie przedstawia Króla Zbrodni z Gotham City, wyrzucającego rzeczy byłej dziewczyny przez okno.

Huntress spróbuje ochronić Cassandrę Cain (Ella Jay Basco), która weszła we władanie pewnego diamentu. Klejnot należy do szefa mafii z Gotham City, przez co życie kobiety znajduje się w niebezpieczeństwie.

Harley Quinn zadebiutowała właśnie na nowych zdjęciach z planu Birds of Prey. Postać przyzwyczaiła widzów do podejmowania nieracjonalnych decyzji. Wyjaśnia to, dlaczego w trakcie ucieczki zdecydowała się schować hamburger pod koszulkę.

Reżyserką filmu została Cathy Yan. Autorką scenariusza jest Christina Hodson. W obsadzie znaleźli się jeszcze: Steven Williams, Derek Wilson, Dana Lee, François Chau, Charlene Amoia, Chris Messina i Matthew Willig.

Prace nad widowiskiem rozpoczęły się w styczniu bieżącego roku. Zdjęcia zakończą się pod koniec kwietnia. Pełen tytuł filmu brzmi: Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn). Obraz trafi na ekrany kin 7 lutego 2020 roku.

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ZSGifMan 2019-04-12

Na tych fotkach wygląda raczej jak Ginette, kloszardka z Goście, goście niż Harley Queen dziewczyna Jockera :P                                                                       

Proszę czekać…