Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

Narkotyki, seks i social media. 'Euphoria' to serial HBO dla młodzieży 0

Netflix często sięga po estetykę kina dla młodzieży. Czasem realizuje romanse dla nastolatków, innym razem grozi palcem młodym w serialach jak Trzynaście powodów. Również HBO przedstawi produkcję dla niegrzecznej młodzieży. W serialu Euphoria będą narkotyki, seks i social media.

HBO coraz prężniej rozwija bazę produkcji oryginalnych. Powstają kontrowersyjne dokumenty jak Leaving Neverland oraz seriale o płatnych zabójcach / aktorach pokroju Barry'ego. Wkrótce na platformie streamingowej HBO GO znajdzie się również tytuł przeznaczony dla nastolatków. Euphoria przedstawi losy uzależnionej od narkotyków Rue. Co ciekawe, w postać wcieli się dawna gwiazda Disneya, Zendaya.

HBO pokaże w serialu Euphoria wszystkie demony okresu dorastania.

Rue wniknie w świat, w którym dorosłość traktowana jest jako odległa wyspa, zaś rodzice nie są w stanie zrozumieć problemów swoich dzieci. Bohaterka będzie zmagała się z wieloma dysfunkcjami, dobrze znanymi z okresu dorastania: nieodwzajemnioną miłością, przemocą w mediach społecznościowych oraz poszukiwaniem własnej tożsamości. Ucieczką okażą się dla niej używki, w tym: narkotyki.

Twórcy porównują film jako połączenie Dzieciaków z 1995 roku z kultowym Trainspotting.

Euphoria – jest teaser serialu HBO:

Obok Zendayi w serialu pojawią się: Storm Reid, Maude Apatow, Sydney Sweeney, Austin Abrams, Jacob Elordi, Algee Smith, Alexa Demie, Barbie Ferreira oraz Hunter Scheifer.

Scenariusz napisze Sam Levinson.

Euphoria trafi na HBO i HBO GO 17 czerwca 2019 roku.

Źrodło: cosmopolitan.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…