Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

Alicia Vikander powróci jako Lara Croft. Powstanie kontynuacja 'Tomb Raider'! 0

Kinowy reboot franczyzy Tomb Raider zawiódł oczekiwania miłośników gier. Mimo to Alicia Vikander powróci jako Lara Croft. Wbrew wszelkim oczekiwaniom, powstanie kontynuacja filmu Tomb Raider z 2018 roku.

Warner Bros. i MGM przygotowują drugą część serii, opowiadającej o dzielnej pani archeolog. Chociaż widowisko z 2018 roku okazało się finansową klapą, wytwórnie wciąż widzą potencjał w marce. Tomb Raider kosztował 94 miliony dolarów. W Ameryce zarobił tylko 58 milionów dolarów. Box office uratowała globalna dystrybucja filmu. W sumie widowisko skończyło z 275 milionami dolarów na koncie.

Czy Tomb Raider 2 przełamie złą passę adaptacji gier komputerowych?

Szczegóły przedsięwzięcia nie są jeszcze znane. W główną bohaterkę ponownie wcieli się Alicia Vikander. Scenariusz filmu napisze Amy Jump, wcześniej odpowiedzialna za fabułę Free Fire oraz High-Rise.

Nie wiadomo, kiedy Tomb Raider 2 trafi na ekrany kin.

Źrodło: ew.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Khaosth 2019-04-14

Miłe zaskoczenie! Vikander była świetna jako Lara, także czekam na kontynuację. Ciekawe czy teraz pójdą bardziej w kierunku fantastyki, czy może będą chcieli zachować w miarę realistyczną otoczkę.

magsp 2019-04-13

Zawiódł? To była najlepsza część Tomb Raider. Bdb wiadomość.

Proszę czekać…