Piszę, bo wszystko inne mniej lubię. Piszę w przerwach od fantazjowania o upiciu się z Billem Murrayem... albo odwrotnie.

Ostatni dzień festiwalu Wiosna Filmów! 0

Ta ostatnia niedziela… festiwalu Wiosna Filmów, który od 5 kwietnia rozpieszczał nas okazją do obejrzenia wielu filmów długo przed oficjalną premierą w Polsce. Były to filmy nagradzane, ulubieńcy publiczności, czy produkcje z wielkimi kreacjami aktorskimi. Dzisiaj ostatni dzień festiwalu, co nie znaczy, że już najlepsze za nami.

Dzisiaj można zakończyć festiwal dwoma premierami:

1. Trafikant – Wiedeń, rok 1937. 17-letni Franz przyucza się do pracy w trafice, której stałym klientem jest nie kto inni, a… Zygmunt Freud! Seans o 18:00 w AMONDO Kino.

2. Pani na Korczewie – Opowieść o Beacie Ostrowskiej-Harris, spadkobierczyni magnackiej fortuny, która po 50 latach wróciła z emigracji, a po 1989 roku starała się odzyskać resztki majątku.
Seans o 20:15 w AMONDO Kino, a po filmie spotkanie z reżyserem, Sławomirem Rogowskim.

Niedługo podzielimy się z wami naszymi wrażeniami z seansów tej edycji festiwalu, które można było obejrzeć (jak i dzisiejsze) tylko za 12 zł! Kino szturchające, niezwalniające z myślenia, wizualnie sycące i o historiach intymnych lub na większą skalę skutecznie opowiadające. Ktoś z was skorzystał, bywał, wyszedł z sali zachwycony?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…