Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Meryl Streep w zwiastunie 2. sezonu 'Wielkich kłamstewek' 0

Stacja HBO zaprezentowała teaserowy zwiastun drugiego sezonu wielokrotnie nagradzanego serialu Wielkie kłamstewka. Dodatkowo poznaliśmy datę premiery produkcji w gwiazdorskiej obsadzie.

W drugim sezonie serialu, który pierwotnie miał być miniserialem składającym się z siedmiu odcinków, ponownie zobaczymy wielkie hollywoodzkie gwiazdy: Nicole Kidman, Reese Witherspoon, Shailene Woodley, Zoe Kravitz i Laurę Dern. Dodatkowo producentom serii udało się zaangażować do pracy nad nowym sezonem Meryl Streep, którą mamy okazję zobaczyć w zwiastunie. Zapowiedź Wielkich kłamstewek możecie obejrzeć poniżej.

Meryl Streep wcieli się w postać Mary Louise Wright, matki Perry’ego, który został zabity w ostatnim odcinku pierwszego sezonu. Kobieta będzie starała się odkryć prawdę i dowiedzieć, co tak naprawdę stało się jej synowi. Poza tym w obsadzie pojawili się również Crystal Fox i Martin Donovan, którzy zagrają rodziców Bonnie (Zoe Kravitz), z kolei Mo McRae zagra nauczyciela. Na ekranie zobaczymy także Douglasa Smitha, Poornę Jagannathan i Denisa O'Hare.

Niestety zmienił się reżyser drugiego sezonu. Jean-Marc Vallée został zastąpiony przez Andreę Arnold. Scenarzysta serialu, David E. Kelley zapowiedział, że w drugim sezonie słowa głównych bohaterek zostaną podważone, a tragiczne wydarzenia, które miały miejsce w ostatnim odcinku pierwszego sezonu odbiją się szerokim echem w Monterey.

Premiera drugiego sezonu Wielkich kłamstewek będzie miała miejsce 9 czerwca.

Źrodło: HBO

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…