Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Twórczyni serialu 'Obsesja Eve' poprawi scenariusz 'Bonda 25' 0

Zegar tyka, a prace na planie nowego filmu o przygodach Jamesa Bonda nadal nie wystartowały. Co więcej producenci zatrudnili nową scenarzystkę do poprawienia obecnego tekstu.

Jak donoszą źródła związane z filmem Bond 25 producenci zatrudnili Phoebe Waller-Bridge do poprawienia scenariusza wciąż niezatytułowanego filmu o przygodach Agenta Jej Królewskiej Mości.

Phoebe Waller-Bridge powinna być Wam znana przede wszystkim, dzięki takim serialom, jak Fleabag oraz Obsesja Eve. Jest ona jedną ze współautorek tych produkcji. Dodatkowo jej głos mogliśmy usłyszeć w widowisku Han Solo: Gwiezdne wojny – Historie, gdzie wcieliła się w rolę droida L3-37.

Ironiczne w tym wszystkim wydaje się to, że wersja scenariusza stworzona przez Danny'ego Boyle'a i Johna Hodge'a została odrzucona przez studio i Daniela Craiga, ponieważ była ona zbyt humorystyczna i za mało mroczna. Oczywiście nie oznacza to wcale, że Phoebe Waller-Bridge również zaproponuje w scenariuszu nieco więcej humoru.

Oprócz wspomnianego Craiga w obsadzie filmu są także Ben Whishaw, Ralph Fiennes, Naomie Harris, Léa Seydoux i Rami Malek. Za kamerą stoi Cary Joji Fukunaga. Premiera produkcji została ustalona na 8 kwietnia 2020 roku.

Źrodło: The Playlist

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…