Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kogo Zack Snyder widział w roli Darkseida w 'Lidze Sprawiedliwości'? 0

Zack Snyder miał sporo planów związanych z DC Extended Universe i kolejnymi odsłonami przygód superbohaterów należących do Ligi Sprawiedliwości. Wiele różnych czynników sprawiło, że uniwersum zapoczątkowane przez reżysera podążyło w nieco inną stronę niż pierwotnie zakładano.

Zack Snyder chciał, aby w kolejnych odsłonach uniwersum wszystko kręciło się wokół postaci Darkseida – coś na wzór Thanosa w Marvel Cinematic Universe. Filmowiec miał już nawet wybranego aktora, który mógłby się wcielić w ikonicznego przeciwnika Ligi Sprawiedliwości znanego z kart komiksów DC.

Aktorem, który miał wykreować postać Darkseida na ekranie był Ray Porter.

Oryginalnie przewidywano, że powstaną dwie odsłony Ligi Sprawiedliwości. Niestety słabe recenzje oraz niezbyt zadowalający wynik finansowy sprawił, że Warner Bros. Pictures oraz DC Films postanowiły nieco zmienić podejście do uniwersum. Wydaje się, że na razie wytwórnia skupia się na realizacji solowych filmów o superbohaterach, które są oceniane zdecydowanie lepiej. Kolejnymi filmami należącymi do DCEU będą Birds of Prey i Wonder Woman 1984. Poza tym planowane są już kontynuacje Shazama! i Aquamana.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…