Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Nie będzie premiery całego sezonu 'The Mandalorian' - odcinki co tydzień 0

W listopadzie będzie miała miejsce wielka premiera nowej platformy streamingowej Walta Disneya. Wraz z nią amerykańscy widzowie będą mogli obejrzeć pierwszy aktorski serial osadzony w uniwersum Gwiezdnych wojen – The Mandalorian.

Niestety osoby wielbiące tak zwany "binge-watching", którego pionierem jest Netflix, będą prawdopodobnie musiały obejść się smakiem. Disney ma nieco inny plan związany z prezentowaniem swoich seriali.

Anthony Breznican, dziennikarz Entertaiment Weekly powołuje się na swoje źródła i twierdzi, że cały sezon serialu The Mandalorian nie zostanie zaprezentowany od razu w całości. Zamiast tego użytkownicy Disney+ będą mogli oglądać jeden odcinek co tydzień. Breznican dodaje jednak, że Disney może zdecydować się dodać od razu dwa odcinki, ale pewno nie będzie to pełny sezon.

Nie zostało to jeszcze potwierdzone przez Walta Disneya, ale na pewno osoby liczące na to, że będą mogły od razu poznać przygody kosmicznego łowcy głów, będą czuły się nieco rozczarowane. Premiera serialu The Mandalorian została zaplanowana na 12 listopada 2019 roku. Co o tym sądzicie?

Źrodło: /Film

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ZSGifMan 2019-04-16

I bardzo dobrze, bo skoro nazywają to serialem, to potrzebna jest cykliczność.                                         
Z drugiej zaś strony każdy chcący oglądać jednym tchem zawsze może poczekać do momentu, gdy będą już wrzucone wszystkie odcinki.                                         

Proszę czekać…