Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

'After' znakomicie debiutuje w polskich kinach 0

After – ekranizacja bestsellerowej powieści Anny Todd okrzykniętej najnowszym fenomenem wydawniczym na miarę "Sagi Zmierzch" I "Pięćdziesięciu twarzy Greya"! Powieść zachwyciła miliony czytelników w ponad 40 krajach! Film również cieszy się ogromną popularnością, także w naszym kraju.

Polacy pokochali After. Ekranizację bestsellerowego romansu dla młodzieży w premierowy weekend w Polsce obejrzało ponad 124 tysiące widzów, dało mu to pewne miejsce na pierwszym miejscu box office. Co więcej wynik ten jest dwa razy lepszy niż ostatnich blockbusterów Shazama! (niespełna 56 tys. widzów) i Dumbo (prawie 48 tys. widzów).

To wynik wyższy niż początki kultowych młodzieżowych serii takich jak Saga Zmierzch, Igrzyska Śmierci czy Step Up.

Pilna uczennica i oddana córka Tessa Young zaczyna pierwszy rok college’u z wielkimi ambicjami. Doskonale wie, co chce osiągnąć, jaką drogą ma podążać i kim powinna się stać. To uporządkowane życie rozpadnie się jak domek z kart w chwili, gdy Tessa spotka tajemniczego Hardina Scotta. W jego spojrzeniu kryje się mrok, jego ciało pokrywają tatuaże, a jego zachowanie pełne jest buntu. Hardin jest wszystkim, czego Tessa starała się unikać w dotychczasowym życiu, ale po jednym spotkaniu nad jeziorem stanie się wszystkim, czego Tessa będzie odtąd pragnąć. Chłopak otworzy przed grzeczną i do bólu przyzwoitą Tessą, świat uczuć, doznań i namiętności o jakie nigdy wcześniej, by siebie nie podejrzewała. Odtąd nic już nie będzie takie samo…szczególnie, że wkrótce na jaw wyjdzie tajemnica z przeszłości Hardina Scotta.

Źrodło: Informacja Prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…