Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Szefowa Lucasfilm potwierdza prace nad 'Knights of the Old Republic' 0

Tegoroczny grudzień będzie niezwykle ważnym miesiącem w kontekście przyszłości gwiezdnego uniwersum. To właśnie wtedy do kin wejdzie ostatnia część nowej trylogii – Star Wars: The Rise of Skywalker. W kolejnych latach nastanie całkiem nowa era dla Walta Disneya oraz fanów "Gwiezdnych wojen".

W trakcie tegorocznego Star Wars Celebration, szefowa LucasFilm Kathleen Kennedy miała okazję udzielić wywiadu MTV News, w którym potwierdziła jedną z największych plotek związanych z uniwersum. Dotyczyła ona ekranizacji gry wideo zatytułowanej "Star Wars: The Knights of the Old Republic". Nie od dzisiaj wiadomo, że jest to obok filmu o Obi-Wanie najbardziej wyczekiwany projekt wśród fanów.

Kathleen Kennedy nie zdradziła co prawda zbyt wielu szczegółów dotyczących produkcji, ale wyjawiła, że trwają rozmowy na temat ekranizacji "Star Wars: The Knights of the Old Republic". Szefowa LucasFilm na razie nie potrafiła się określić czy będzie to serial czy film kinowy. Nie wiadomo także czy miałaby to być klasyczna ekranizacja, kontynuacja, a może produkcja tylko inspirowana grami od Bioware.

Na pewno wielosezonowy serial posiadający odpowiednio wysoki budżet byłby idealny do opowiedzenia historii Starej Republiki. A Wy co o tym sądzicie? Wolelibyście serial czy film kinowy?

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Bercik022 2019-04-17

Film też pasuje ale jako trylogia i nie koniecznie musi być to o Revanie, mnie tam ta postać mało interesowała, wolałbym historię i Nihilusie lub wielkiej wojny Mandalorianskiej, nawet historia Bane była by super A wojny klonów potwierdziły jego istnienie.

Proszę czekać…