Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

'Narodziny gwiazdy' - wielka premiera na DVD oraz Blu-Ray 0

Narodziny gwiazdy to ponadczasowa opowieść o dwóch artystycznych duszach – Ally i Jacksona, które łączy muzyka i miłość, uhonorowana Oscarem® i Złotym Globem dla Najlepszej piosenki. Dla niej uczucie stanie się inspiracją do artystycznej pracy i wielkiej kariery. Dla niego być może początkiem końca. Obsypany nagrodami film, w którym główne role zagrali Bradley Cooper i Lady Gaga zadebiutuje na 4K UHD Blu-ray™, Blu-ray™ i DVD już 24 kwietnia.

Jackson "Jack" Maine (Bradley Cooper), gwiazdor muzyki country, którego kariera chyli się ku upadkowi, przyjeżdża do Kalifornii, by zagrać koncert. Po występie trafia do lokalnego baru, gdzie przypadkiem ogląda występ Ally (Lady Gaga) – kelnerki i aspirującej piosenkarki. Kiedy między tą dwójką wybucha płomienny romans, Jack nakłania Ally do wyjścia z cienia i pomaga jej odnieść sukces. Jednak gdy kariera Ally w szybkim tempie przyćmiewa dokonania Jacka, jest mu coraz trudniej poradzić sobie z własną gasnącą gwiazdą.

Narodziny gwiazdy to debiut w pierwszoplanowej roli Lady Gagi jednej z największych współczesnych gwiazd muzyki.

Musiałam zapanować nad nerwami, chociaż byłam bardzo przejęta. Moim zdaniem, kiedy ktoś ma talent, który od lat szuka ujścia, i w końcu je znajduje, to następuje wówczas jego wielka eksplozja, powstaje dzieło. Bradley miał stanąć za kamerą, a mnie udało się dostać rolę w jego pierwszym filmie.

mówi artystka

Światowa premiera filmu Narodziny gwiazdy odbyła się 31 sierpnia 2018 roku podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowy w Wenecji, spotykając się z entuzjastycznym przyjęciem ze strony widzów i krytyków. Film otrzymał osiem nominacji do Oscara®, w tym w kategoriach: Najlepszy film, Najlepszy aktor i Najlepsza aktorka oraz zdobył Oscara® w kategorii Najlepsza piosenka. W tej samej kategorii obraz zdobył wcześniej Złoty Glob oraz BAFTA – nagrodę Brytyjskiej Akademii Filmowej. Narodziny gwiazdy odniosły również olbrzymi sukces komercyjny. Zrealizowany za zaledwie 36 milionów dolarów film w kinach na całym świecie zarobił ponad 430 milionów dolarów!

MATERIAŁY DODATKOWE W WYDANIU BLU-RAY:

  • Piosenki i występy, których nie pokazano w kinach
  • Droga do sławy: jak powstawały "Narodziny gwiazdy"
  • Teledyski ("Shallow” i "Always Remember Us This Way")

MATERIAŁY DODATKOWE W WYDANIU DVD:

  • Teledyski ("Shallow” i "Always Remember Us This Way")

Źrodło: Informacja Prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…