Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Harington w ostry sposób odpowiada krytykom 'Gry o tron' 0

Kit Harington wcielający się w jednego z największych bohaterów w historii telewizji – Jona Snow – w bardzo mocnych słowach odpowiedział krytykantom serialu Gra o tron, którzy za cel obrali sobie finałowy sezon widowiskowej produkcji stacji HBO.

Aktor, który z serialem jest od pierwszego sezonu udzielił wywiadu dla Esquire, w którym odpowiadał na pytania związane z ósmym sezonem Gry o tron. Jeden z tematów dotyczył słabych recenzji.

To jak się teraz czuję jest nieco prowokujące. Nie chcę mówić tutaj tylko o krytykach, ale jeśli którykolwiek z nich spędza pół godziny na pisaniu o tym sezonie czyniąc to w negatywny sposób, w mojej opinii może się pieprzyć.

powiedział Kit Harington

W dalszej części wywiadu ekranowy Jon Snow pochwalił swoich kolegów z planu zdjęciowego oraz całą ekipę, która włożyła wiele pracy w ukończenie serialu. Kit Harington doskonale zdaje sobie sprawę, jak wielka presja ciążyła na wszystkich i ile nieprzespanych nocy musieli spędzić ludzie odpowiedzialni za realizację. Teraz nadszedł jednak wyczekiwany finał i wszyscy liczą na to, że prawdziwi fani docenią obsadę aktorską oraz ekipę zdjęciową.

A Wy już widzieliście pierwszy odcinek ósmego sezonu? Jak go oceniacie?

Źrodło: The Playlist

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…