Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Jennifer Lawrence wraca do aktorstwa 0

Jennifer Lawrence wraca po rocznej przerwie do kręcenia filmów. Hollywoodzka gwiazda ponownie stanie przed kamerą i co ciekawe nie będzie to wcale wielka superprodukcja, a kameralny film w realizację, którego zaangażowane zostanie studio A24.

Jak donosi portal Variety, popularna aktorka Jennifer Lawrence wystąpi w nowym niezależnym projekcie, który zostanie wyreżyserowany przez Lilę Neugebauer – będzie to dla niej debiut. Wcześniej Lila Neugebauer pracowała w teatrze. Scenariusz również został dostarczony przez debiutantkę, Elizabeth Sanders.

Niestety na razie szczegóły fabuły nie są znane. Z informacji podanych na portalu Variety wynika, że ekipa zdjęciowa wejdzie na plan w połowie czerwca. Zdjęcia będą odbywały się w Nowym Orleanie. Producentami filmu będą Scott Rudin, Eli Bush, Justine Polsky, a także sama Jennifer Lawrence.

Dla Jennifer Lawrence film niezależny może być wielkim powrotem. W ostatnim czasie kojarzona jest z grania w dużych produkcjach takich, jak Pasażerowie, Czerwona jaskółka czy X-Men: Mroczna Phoenix, który zadebiutuje tego lata w kinach. Aktorka może liczyć też na ewentualny udział w wyścigu o nagrody w sezonie oscarowym. Współpraca ze studio A24 może jej to zagwarantować.

Co sądzicie?

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…