Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

ZWIASTUN: gwiazda 'American Horror Story' zagra w 'We Have Always Lived in the Castle' 0

Na przestrzeni kilku ostatnich lat horror wrócił do łask masowej widowni. Wkrótce zadebiutuje We Have Always Lived in the Castle – kino grozy na podstawie powieści Shirley Jackson. W obsadzie znalazły się słynne gwiazdy, w tym aktorka z serialu American Horror Story.

Shirley Jackson uchodzi dziś za jedną z najważniejszych autorek grozy. Spod jej ręki wyszła m.in. powieść "Nawiedzony dom na wzgórzu", adaptowana przez kino i telewizję niezliczoną ilość razy. Nawet Netflix zrealizował serialową ekranizację książki. Wkrótce twórczość amerykańskiej pisarki doczeka się kolejnej adaptacji – powstanie film na podstawie "Zawsze mieszkałyśmy w zamku".

Fabuła We Have Always Lived in the Castle przedstawi psychopatów, okultystów i morderców.

Merricat Blackwood wraz z siostrą Constance i wujem Julianem zamieszkują rodzinną posiadłość. Nie tak dawno temu rodzina liczyła siedmiu członków – do czasu, kiedy pewnej nocy do cukiernicy trafiła śmiertelna dawka arszeniku. Uwolniona od zarzutu morderstwa Constance wróciła do domu, gdzie Merricat robi wszystko, by uchronić ją przed natarczywością i wrogością miejscowej społeczności. Dni upływają w dosyć szczęśliwym odosobnieniu, aż pewnego dnia do posiadłości przybywa kuzyn Charles…

Wśród obsady znalazła się gwiazda American Horror Story, Taissa Farmiga.

Prócz 24-letniej aktorki w filmie pojawią się: Alexandra Daddario, Sebastian Stan, Patrick Joseph Byrnes, Joanne Crawford, Bosco Hogan i Crispin Glover. Reżyserią We Have Always Lived in the Castle zajęła się Stacie Passon. Twórczyni głównie znana jest z realizacji telewizyjnych seriali, jak Transporter albo Billions. Za scenariusz We Have Always Lived in the Castle odpowiada Mark Kruger.

We Have Always Lived in the Castle – zwiastun:

Horror trafi na ekrany amerykańskich kin 17 maja 2019 roku.

Źrodło: ew.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…