Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

'Swamp Thing' - teaser nowego serialu DC Universe 0

Warner Bros. Pictures zakończyło nieco wcześniej zdjęcia do serialu Swamp Thing. Odbije się to co prawda na liczbie odcinków, ale może dzięki temu jakość produkcji ulegnie polepszeniu i widzowie otrzymają solidną komiksową serię. Na razie studio zaprezentowało teaserowy zwiastun Swamp Thing, w którym możemy rzucić okiem na tytułowego stwora.

Pierwotnie Swamp Thing miało składać się z 13 odcinków. Aktualnie liczba epizodów wynosi 10. Premiera serialu została zaplanowana na 31 maja 2019 roku. Produkcja trafi oczywiście na platformę streamingową DC Universe, gdzie są już między innymi Doom Patrol oraz Titans.

W roli tytułowego potwora występuje Derek Mears. Oprócz niego w obsadzie są także Jennifer Beals, Virginia Madsen, Ian Ziering, Will Patton, Andy Bean, Crystal Reed, Kevin Durand, Henderson Wade, Jeryl Prescott i Maria Sten. Reżyserami serialu są E.L. Katz i Len Wiseman.

Swamp Thing koncentruje się na postaci Abby Arcane. Kiedy kobieta wraca w rodzinne strony do Luizjany, aby zbadać śmiertelnego wirusa bagiennego, nawiązuje więź z naukowcem Alecem Hollandem, który ostatecznie ginie w tragicznych okolicznościach. W momencie, gdy potężne siły chcą wykorzystać tajemnicze właściwości bagien do własnych celów, Abby odkrywa, że bagno zawiera tajemnice, zarówno przerażające, jak i cudowne – a potencjalna miłość jej życia może nie być martwa.

Źrodło: Bloody-Disgusting

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…