Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

'The Rain' - zwiastun 2. sezonu serialu Netflixa 0

Przetrwać możesz tylko w grupie. Netflix udostępnił oficjalny zwiastun drugiego sezonu The Rain! Zapowiedź znajdziecie poniżej. Serdecznie zapraszamy do oglądania i komentowania.

Znany nam świat to już przeszłość. Sześć lat po tym, jak w wyniku epidemii wywołanej morderczym wirusem przenoszonym przez deszcz umiera niemal cała populacja Skandynawii, duńskie rodzeństwo opuszcza bezpieczny bunkier i odkrywa straszliwą prawdę o losach ludzkości. Wkrótce potem brat i siostra dołączają do grupy innych młodych ocalałych. Razem wyruszają w niebezpieczną podróż przez opustoszałą Skandynawię w poszukiwaniu śladów życia. Nie są skrępowani wspólną przeszłością, nie ograniczają ich normy społeczne, więc każdy z nich może być tym, kim chce. W trakcie walki o przetrwanie odkrywają jednak, że nawet w postapokaliptycznym świecie istnieje miłość, zazdrość oraz wiele rozterek okresu dojrzewania, które — jak sądzili — przestały się liczyć wraz z zagładą ludzkości.

W drugim sezonie poznamy dalsze losy młodych bohaterów na czele z Rasmusem i Simone Andersenami. W rolach głównych powrócą Alba August i Lucas Lynggaard Tønnesen. The Rain wróci na Netflix już 17 maja!

Poniżej wspomniany zwiastun.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Ikcolbaz 2019-04-26

Pierwszy sezon nie powalił ale trzymał ciekawym tematem, coś innego niż zombi czy inne takie. Ale serial o deszczu trochę nudny momentami. Niemniej maja potencjał jak się postarają więc czekam.

Proszę czekać…