Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Nie żyje nastoletnia aktorka Mya-Lecia Naylor - miała grać w 'Wiedźminie' 1

Mamy dla Was szokujące informacje związane z nastoletnią aktorką, która miała zagrać jedną z ról w Wiedźminie. Nie żyje 16-letnia Mya-Lecia Naylor.

fot. Instagram : emilyatackofficial

O śmierci młodej aktorki poinformowała agencja aktorska, która ją reprezentowała. Mya-Lecia Naylor zmarła 7 kwietnia, jednak dopiero teraz rodzina zdecydowała się, aby poinformować o tym opinię publiczną. Nie jest znana oficjalna przyczyna śmierci nastolatki.

Z najgłębszym smutkiem musimy ogłosić, że w niedzielę 7 kwietnia zmarła Mya-Lecia Naylor. Mya-Lecia była niezwykle utalentowana i należała do rodziny A&J, będziemy za nią tęsknić. Nasza miłość i myśli są z całą jej rodziną oraz przyjaciółmi w tym trudnym czasie.

można przeczytać w oświadczeniu agencji

Mya-Lecia Naylor była popularną dziecięcą aktorką w Wielkiej Brytanii. Występowała w programach stacji CBBC, które były kierowane do dzieci i młodzieży. Na swoim koncie miała również występ w widowisku Atlas chmur. O Naylor zrobiło się w ostatnich miesiącach głośniej za sprawą serialu platformy Netflix – Wiedźmin. Młoda aktorka miała wcielić się w postać młodej wersji Triss Merigold – nie wiadomo, jednak czy zdążyła nagrać swoje sceny.

Źrodło: BBC

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…