Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Bilety na 'Avengers: Koniec gry' sprzedają się jak ciepłe bułeczki 0

Avengers: Koniec gry pobije wiele kasowych rekordów. Mogą o tym świadczyć chociażby znakomite wyniki przedsprzedaży biletów. W sieci pojawiły się pierwsze liczby z tym związane i trzeba przyznać, że robią wrażenie. Niektóre tytuły nie zarabiają tyle przez cały okres wyświetlania w kinach.

Jak podaje portal Deadline widowisko będące kontynuacją filmu Avengers: Wojna bez granic w przedsprzedaży biletów uzbierało już od 120 do 140 mln dolarów. Nie można dokładnie potwierdzić kwoty, ponieważ nie jest wiadomo, ile biletów zostało zakupione na pokazy po premierowym weekendzie. Możemy być jednak pewni, że kwota zarobionych pieniędzy w pierwsze dni będzie kapitalna zważywszy na to, że Avengers: Koniec gry pobiło już jeden rekord należący do filmu Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy. Produkcja braci Russo jest rekordzistą pod względem sprzedaży w pierwszych 24-godzinach.

Jeśli sprzedaż biletów i ogromne zainteresowanie dla samego filmu nadal się utrzyma, to możliwe, że na koniec tego weekendu Avengers: Koniec gry będzie mogło pochwalić się wynikiem otwarcia sięgającym 300 mln dolarów. Wszystko jednak zależy od tego w jaki sposób widzowie zareagują na naprawdę długi metraż – superprodukcja będzie trwała trzy godziny.

Od jutra także w Polsce rozpoczną się przedpremierowe pokazy filmu. A Wy kiedy wybieracie się na Avengers: Koniec gry?

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…