Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Uroczy zwiastun Pokemonów z okazji Dnia Ziemi 0

W dniu wczorajszym obchodziliśmy tak zwany Dzień Ziemi, czyli coroczną akcję mającą na celu promowanie postaw proekologicznych w społeczeństwie. W wydarzenie postanowił zaangażować się także Ryan Reynolds, który na swoim Twitterze zaprezentował nową zapowiedź filmu Pokémon: Detektyw Pikachu.

W zwiastunie, który znajdziecie poniżej możemy zobaczyć przepiękny, pełen kolorów świat przeróżnych stworków. Kontrastuje on z wielką metropolią, w której rozgrywa się akcja filmu.

Cała historia rozpoczyna się w momencie, kiedy niezrównany prywatny detektyw Harry Goodman znika w niewyjaśnionych okolicznościach, a jego 21-letni syn Tim próbuje ustalić, co się wydarzyło. W śledztwie pomaga mu były partner Harry’ego – detektyw Pikachu, przezabawny, dowcipny i uroczy Pokémon, który potrafi wprawić w osłupienie nawet samego siebie. Tim i Pikachu, którzy odkrywają, że są w stanie się ze sobą porozumiewać, łączą siły, aby rozwikłać tajemniczą zagadkę, przeżywając jednocześnie trzymającą w napięciu przygodę. Wspólnie poszukują poszlak, przemierzając rozświetlone neonami ulice Ryme City – rozległej, nowoczesnej metropolii, w której ludzie i Pokémony żyją tuż obok siebie w hiperrealistycznym świecie. Spotykają na swojej drodze różne Pokémony i odkrywają wstrząsający spisek, który może położyć kres tej harmonijnej koegzystencji i zagrozić całemu światu Pokémonów.

Premiera filmu 31 maja.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…