Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Czy w 'Star Wars: The Rise of Skywalker' czeka nas powrót znanego bohatera? 0

Wygląda na to, że powrót Imperatora Palpatine’a (tak przynajmniej sugeruje zwiastun kolejnej odsłony gwiezdnej sagi) może nie być jedynym wielkim comebackiem w widowisku Star Wars: The Rise of Skywalker. Dalsza część newsa zawiera spoilery związane z poprzednimi odsłonami serii.

UWAGA NA SPOILERY

Według źródeł związanych z portalem Making Star Wars w najnowszej odsłonie sagi o Skywalkerach ponownie zobaczymy postać Hana Solo. Podobno Harrison Ford był na planie zdjęciowym filmu Star Wars: The Rise of Skywalker, aby nagrać swoją scenę. Jeśli wierzyć plotkom Harrison Ford będzie miał wspólny moment na ekranie z Adamem Driverem.

Jak doskonale wiecie w superprodukcji Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mocy doszło do spotkania pomiędzy Hanem Solo, a Benem Solo znanym jako Kylo Ren. Postać grana przez Harrisona Forda próbowała namówić swojego syna do powrotu i ponownego przejścia na jasną stronę Mocy. Niestety Kylo Ren podniósł rękę na swojego ojca i go zamordował.

Z plotek, które do nas docierają wynika, że scena pomiędzy Benem, a Hanem będzie czymś w rodzaju interwencji w momencie, gdy Kylo Ren będzie stał nad hełmem Lorda Vadera z prośbą o ponowne pokazanie mu ciemnej strony Mocy. Han Solo nie będzie "duchem mocy", a raczej częścią wizji lub snu wywołanego przez… Luke’a Skywalkera.

Czy taka scena zostanie zaprezentowana w samym filmie? Tego dowiemy się dopiero w grudniu.

Źrodło: geektyrant

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…