Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Will Smith w podwójnej roli - zwiastun 'Gemini Man' 0

Paramount Pictures zaprezentowało pierwszy oficjalny zwiastun nowego filmu z Willem Smithem – Gemini Man. Zapraszamy do zapoznania się z zapowiedź produkcji.

Will Smith kontra młodsza wersja Willa Smitha? Tak, brzmi to podobnie do historii, którą mogliśmy zobaczyć w filmie Looper – Pętla czasu, gdzie Bruce Willis musi zabić młodszą wersję samego siebie. Różnica byla taka, że w jedną postać wcielała się dwójka aktorów (młodego Joe grał Joseph Gordon-Levitt). Tutaj Smith odegra obie role.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun:

W filmie Gemini Man Smith gra Henry’ego Brogena, starzejącego się zabójcę, który nagle staje przed swoim młodszym klonem. Postać nazywana Junior próbuje go zabić, a wszystko komplikuje fakt, że Junior może przewidzieć każdy ruch Henry’ego.

W obsadzie filmu są również Mary Elizabeth Winstead, Benedict Wong i Clive Owen. Reżyserem produkcji jest znakomity Ang Lee. Premiera 11 października 2019 roku.

Źrodło: Paramount Pictures

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 13

Redox

Pachnie na klapę w box officie.

Ikcolbaz

Jestem bardzo ciekaw jak to wyjdzie, zapowiada się naprawdę dobrze. Will Smith to wysoki poziom aktorski, mam nadzieję że ma nadal w sobie to coś i da radę :)

ZSGifMan

Zapowiada się nawet ciekawie i już teraz bardzo chciałbym wiedzieć jak postanowiono zniweczyć Juniora, bo jasne jest chyba dla wszystkich, że stara wersja Smitha musi wziąć górę ;)                                         
Tak sądzę, hehe.                                              

ZSGifMan Ikcolbaz

@Ikcolbaz Tylko trochę nie do końca wiem, czy trafnie wpisano, że
"Smith gra Henry’ego Brogena, starzejącego się zabójcę, który nagle staje przed swoim młodszym klonem."
bo klon to jest niejako kopia, a tu mamy do czynienia raczej z młodszą wersją, no ale zobaczymy jak to będzie…?                          

Ikcolbaz ZSGifMan

@ZSGifMan Wyjdzie w praniu jak to mówią. Liczę, że z Willem uda się zrobić coś w miarę nowego mimo ostatnio oklepanego tematu.

ZSGifMan Ikcolbaz

@Ikcolbaz Jak dla mnie osobiście, to Will nie miał nic dobrego od czasu Hancocka i Jestem legendą, ale poczekamy – zobaczymy.                          

Ikcolbaz ZSGifMan

@ZSGifMan W sumie masz rację, aż sprawdziłem filmografie :D Ostatbue trzy naprawdę dobre filmy z Willem to te dwa co wymieniłeś oraz "Siedem".

ZSGifMan Ikcolbaz

@Ikcolbaz Tak.
Siedem dusz świetny film był też, ale jeszcze wcześniej niesamowity jak dla mnie W pogoni za szczęściem – piękny film i oparty na prawdziwej historii jeśli mnie pamięć nie myli :)                               

Ikcolbaz ZSGifMan

@ZSGifMan W pełni się zgadzam :) Jak dobrze że są ludzie doceniający takie filmy :)

ZSGifMan Ikcolbaz

@Ikcolbaz :)
Tak z innej beczki – niedawno odświeżałem sobie film Mexican i inny mało/mniej znany Mały Indianin oba warte uwagi i polecenia. Mało dzisiaj takich ciekawych pozycji, choć czasem coś wypłynie, ale mało. Ot choćby w zeszłym roku przypadkiem widziałem coś takiego jak Tygrysie oczy świetny i wart zobaczenia, wzruszający i dający do myślenia.

Ikcolbaz ZSGifMan

@ZSGifMan Pierwszy film kojarzę ale nie widziałem, drugi kiedyś widziałem i chętnie sobie odświeże, ten ostatni to coś nowego dla mnie. Dzięki za propozycje, czekają już na długiej liście do obejrzenia :D

ZSGifMan Ikcolbaz

@Ikcolbaz Spoko, nie ma sprawy.
Sam mam długaśną listę 'do zobaczenia' i nie wiem kiedy się w końcu do niej zabiorę, bo czekają tam na mnie naprawdę konkretne tytuły… pewnie w kolejnym życiu, bo w tym ciągle coś innego mi przeszkadza :)                     

Proszę czekać…