Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Strach nadchodzi w zwiastunie horroru 'Laleczka' 0

Tego lata przygotuj się na spotkanie swojego nowego najlepszego przyjaciela! Prezentujemy zwiastun horroru Laleczka. Nowy film twórców legendarnego To – w kinach od 20 czerwca

20 czerwca na ekrany polskich kin wejdzie Laleczka, współczesna wersja kultowego horroru. W oczekiwaniu na premierę prezentujemy oficjalny polski zwiastun.

Laleczka przedstawia historię Karen (Aubrey Plaza), która w prezencie urodzinowym daje synowi (Gabriel Bateman) lalkę. Kobieta nie jest jednak świadoma złowieszczej natury zabawki.

W filmie występują: Aubrey Plaza jako Karen, nominowany do nagród Tony i Emmy Brian Tyree Henry jako detektyw Mike Norris i Gabriel Bateman jako Andy. Głosem kultowej lalki przemówi aktor Mark Hamill.

Laleczkę wyreżyserował Lars Klevberg, na podstawie scenariusza autorstwa Tylera Burtona Smitha (gry wideo "Sleeping Dogs", "Quantum Break"). Film wyprodukowali David Katzenberg i Seth Grahame-Smith z KatzSmith Productions (horror "To"). Producentami wykonawczymi byli zaś Aaron Schmidt i Chris Ferguson.

Przypominamy, że film wejdzie do polskich kin już 20 czerwca.

Źrodło: Kino Świat / Informacja Prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Ikcolbaz 2019-04-30

O właśnie! Jakoś ominąłem filmy o laleczce (kiedyś wiedziałem pierwsza część na pół gwizdka) czas więc nadrobić :) Maraton z laleczką Chucky przede mną :D

Proszę czekać…