Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

'Avengers: Koniec gry' - znamy usuniętą scenę z filmu. Katherine Langford wycięta. Dlaczego? 0

Wśród nowych członków obsady Avengers: Koniec gry znalazła się gwiazda Trzynastu powodów, Katherine Langford. Niestety, twórcy usunęli scenę z jej udziałem. Znamy powód takiej decyzji.

Jeszcze w październiku 2018 roku amerykańskie media poinformowały fanów MCU, że Katherine Langford zagra tajemniczą i kluczową rolę w Avengers: Koniec gry. Jeśli nie zauważyliście jej postaci w przeciągu 3-godzinnego seansu, nie musicie wracać po raz drugi do kina. W finałowej wersji widowiska, która ostatecznie trafiła na ekrany kin, sceny z aktorką zostały po prostu wycięte.

Katherine Langford miała zagrać nastoletnią wersję córki Tony’ego Starka.

Szybkie wyjaśnienie dla czytelników, którzy jeszcze nie widzieli filmu i niestraszne są im spoilery: na początku Avengers: Koniec gry fabuła przenosi się 5 lat wprzód. Tony Stark zrzeka się zbroi i prowadzi spokojne życie u boku Pepper. Wspólnie posiadają kilkuletnią córeczkę, Morgan.

Bracia Russo przedstawili pierwszy wariant zakończenia filmu. Po użyciu Kamieni Nieskończoności, Tony Stark trafiał do metafizycznego miejsca, w którym spotykał swoją nastoletnią córkę. Właśnie w tej scenie miała zagrać Katherine Langford.

Chcieliśmy, aby córka z przyszłości przebaczyła Tony’emu i pozwoliła mu w spokoju umrzeć. Pomysł cieszył się dużym powodzeniem. Niestety, w końcowym efekcie posiadaliśmy za dużo rozwiązań fabularnych, przez co film mógł być zbyt skomplikowany.

Scena z nastoletnią córką Tony’ego znalazła się w pierwszej wersji Avengers: Koniec gry.

Bracia Russo usunęli ją dopiero po pokazach testowych. Zauważyli, że widzowie nie znają nastoletniej Morgan, przez co relacja dziewczyny z umierającym Tonym nie wpływa na ich emocje. W zamian, przed śmiercią Stark widzi po raz ostatni najważniejsze osoby ze swojego życia — takie zakończenie łapie za serce!

Avengers: Koniec gry to spektakularne zwieńczenie 11 lat kinowego uniwersum Marvela. Widowisko wciąż jest dostępne na ekranach kin.

Źrodło: collider.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…