Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

'Gra w Bingo z Boomerangiem' – nowa zabawa przed telewizorem 0

Kanał Boomerang oferuje swoim widzom kolejne sposoby na dobrą zabawę i spędzanie wolnego czasu z rodziną. Już 13 maja o 14:25 na antenie pojawi się zupełnie nowa gra w Bingo, która zapewni rozrywkę zarówno najmłodszym przed telewizorami, jak i ich rodzicom.

Boomerang zaprasza dzieci do rogrywek Bingo! Przez dwa tygodnie maja młodzi widzowie będą mogli brać udział w zabawie i spędzać popołudnia z wesołymi bohaterami boomerangowych kreskówek. Wystarczy wydrukować specjalne karty, które są już dostępne na stronie boomerang-tv.pl i przygotować się na emocjonującą grę z takimi postaciami, jak Tom i Jerry, Rodzina Happosów, Królik Bugs, Scooby – Doo, Królikula, czy Jaś Fasola.

Pomiędzy odcinkami seriali animowanych, na oczach widzów, będzie odbywać się losowanie piłeczek, które wskażą, co należy skreślić na kartkach w domu. Odpowiednia kombinacja pozwoli zwycięzcy zawołać "BINGO’! Rozrywka dla całej rodziny gwarantowana.

Premiera 'Gry w Bingo z Boomerangiem' już 13 maja. Emisja na antenie kanału od poniedziałku do niedzieli o godz. 14.25. Kanał Boomerang oferuje swoim widzom kolejne sposoby na dobrą zabawę i spędzanie wolnego czasu z rodziną. Już 13 maja o 14:25 na antenie pojawi się zupełnie nowa gra w Bingo, która zapewni rozrywkę zarówno najmłodszym przed telewizorami, jak i ich rodzicom.

Źrodło: Biuro Prasowe Turner Broadcasting System / Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…