Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

Werner Herzog powraca w nowym filmie. 'Family Romance, LLC' - zwiastun 0

Ceniony reżyser i scenarzysta, Werner Herzog, tym razem podróżuje na Wschód, do Japonii. Family Romance, LLC przedstawi historię opartą na faktach — wyrastającą z dokumentalnych korzeni twórczości autora. Zobaczcie pierwszy zwiastun filmu.

Werner Herzog jest reżyserem filmów fabularnych i dokumentalnych, wielokrotnie nagradzanych na prestiżowych festiwalach. Wśród jego największych dzieł znalazły się: Fitzcarraldo, Stroszek oraz Grizzly Man. Twórca (jak przystało na wprawionego dokumentalistę) wprowadza w swoich fabułach realistyczną warstwę wizualną oraz historyczną — bada obce kultury i tradycje, dba o wiarygodność przedstawionych miejsc, zjawisk oraz wydarzeń. Podobnie sprawa będzie wyglądała w przypadku jego najnowszego filmu: Family Romance, LLC.

Tym razem Werner Herzog zbada obcą kulturę Japonii. Family Romance, LLC przedstawi nietypowy azjatycki biznes.

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun filmu. Widzimy w nim mężczyznę, który pojawia się w ważnych momentach z życia społecznego i prywatnego mieszkańców Kraju Kwitnącej Wiśni. Czyżby bohater stanowił metaforę? Warstwę metafizyczną Family Romance, LLC? Nie. Fabuła filmu Herzoga przedstawi nietypowy azjatycki biznes. Ekskluzywni aktorzy zostają zatrudnieni na zróżnicowany okres, aby wcielać się w przyjaciół albo rodzinę obcych im osób.

Family Romance, LLC został w całości zrealizowany w Kraju Kwitnącej Wiśni — z japońskimi aktorami oraz w narodowym języku azjatyckiego państwa.

Międzynarodowa premiera Family Romance, LLC odbędzie się 18 maja 2019 roku na Festiwalu w Cannes.

Źrodło: collider.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…