na fdb.pl od jakiegoś czasu, w miarę czasu i możliwości staram się weryfikować.

Kontynuacja Na krawędzi 0

Sylvester Stallone chce nakręcić sequel popularnego niegdyś thrillera.

Obraz Na krawędzi w 1993 roku wyreżyserował Renny Harlin (Szklana pułapka 2, Egzorcysta: Początek), a scenariusz napisali Michael France (GoldenEye, Fantastyczna czwórka i bohater RamboSylvester Stallone. Film odniósł duży wynik finansowy i zyskał bardzo dużą popularność. Dźwięk i efekty specjalne zostały docenione przez jurorów Akademii i produkcja została nominowana do Oscara w trzech kategoriach.

Kadr z filmu John Rambo 2007Kadr z filmu John Rambo 2007

Gabe Walker (Sylvester Stallone), ratownik górski, czuje się winny śmierci dziewczyny swojego przyjaciela Hala Tuckera (Michael Rooker), która ginie w wypadku podczas wspinaczki. Rok po tragicznych wydarzeniach Gabe wraca w góry. Tam zostaje poproszony o pomoc w odnalezieniu grupki zagubionych turystów. Szybko okazuje się, iż zagubiona grupa turystów, to tak naprawdę, uzbrojeni po zęby przestępcy, poszukujący trzech skradzionych skrzyń, wypełnionych po brzegi milionami dolarów.

Sylvester Stallone idąc za ciosem, chce zrobić drugą część Na krawędzi. Niewielka widownia Johna Rambo jak widać wcale go nie odstraszyła od zawodu reżysera. Sequel Na krawędzi ma nosić tytuł The Dam.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…