Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kiedy zwiastun nowego Terminatora? Reżyser udziela odpowiedzi 0

Wszyscy fani science-fiction liczyli na to, że z okazji "Terminator Day" zadebiutuje pierwszy oficjalny zwiastun widowiska Terminator: Mroczne przeznaczenie. Niestety tak się nie stało, jednak reżyser filmu postanowił napisać kilka słów na temat zapowiedzi w mediach społecznościowych.

Tim Miller, reżyser filmu Terminator: Mroczne przeznaczenie zamieścił na Twitterze komentarz, w którym wyjaśnia, że powoli dobiegają końca prace mające na celu przygotowanie zwiastuna kontynuacji kultowej serii. Poniżej możecie zobaczyć tweeta, którego Miller opublikował w mediach społecznościowych:

Terminator: Mroczne przeznaczenie ma być bezpośrednią kontynuacją dwóch pierwszych filmów, które zostały nakręcone przez Jamesa Camerona. Niestety legendarny filmowiec nie mógł sam stanąć za kamerą nowej odsłony, jednak piastuje nad nią pieczę. Tim Miller został naznaczony oraz wybrany przez Camerona, jako twórca idealny do tej roboty.

Najważniejsza informacja dla fanów jest taka, że na ekranie ponownie pojawią się Arnold Schwarzenegger oraz Linda Hamilton. Ponadto w obsadzie aktorskiej filmu są także Mackenzie Davis, Gabriel Luna, Natalia Reyes i Diego Boneta.

Terminator: Mroczne przeznaczenie wejdzie do amerykańskich kin 1 listopada 2019 roku. Czy Wy też nie możecie się już doczekać zwiastuna?

Źrodło: Twitter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…