Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Lobo w zwiastunie 2. sezonu 'Kryptonu' 0

DC zaprezentowało zwiastun drugiego sezonu serialu Krypton. Największą atrakcję nowych odcinków będzie wprowadzenie do serii kultowej postaci znanej z kart komiksów – Lobo.

Lobo opisywany jest, jako bezlitosny łowca nagród, który zamordował cały swój gatunek. Posiada inteligencję na poziomie geniusza, jeśli chodzi o aspekty wojenne, co czyni go śmiertelnie niebezpiecznym przeciwnikiem. Dodatkowo jest niemalże nieśmiertelny, a także może pochwalić się nadludzką siłą. Jedyną świętością jest dla niego jego własne słowo.

W rolę Lobo w serialu wciela się Emmett J. Scanlan. Premiera drugiego sezonu zaplanowana została na 12 czerwca.

W Polsce pierwszy sezon możemy oglądać na HBO Go.

Seg-El (Cameron Cuffe) jest legendarnym dziadkiem Supermana, który musi zmierzyć się z poważnym dylematem – ocalić swoją planetę czy pozwolić na jej upadek z nadzieją na lepszą przyszłość swojego wnuka. Krypton pogrąża się w chaosie, a dom El zostaje zhańbiony. Znajdujący się w patowej sytuacji Seg-El musi walczyć o honor swojej rodziny oraz dobro tych, których kocha. Wystawiony na próbę przez Brainiaca (Blake Ritson) oraz podróżującego w czasie Adama Strange’a (Shaun Sipos), bohater musi spróbować chronić najbliższych i swoją planetę.

Źrodło: DC

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Chojnowski 2019-05-14

Tragedia ten Lobo..

Proszę czekać…