Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Anne Hathaway i Rebel Wilson w zwiastunie filmu 'Oszustki' 0

Anne Hathaway i Rebel Wilson, czyli brawurowe Oszustki już w czerwcu! Zobaczcie polski zwiastun.

Najpierw była "Opowieść do poduszki", z Davidem Nivenem i Marlonem Brando. Potem "Parszywe dranie", z Michaelem Cainem i Stevem Martinem. Oba te filmy to dziś klasyka komedii. A teraz, po raz trzeci, do tematu oszukiwania bogatych przez mniej zamożnych, za to uroczych i sprytnych, podszedł Chris Addison, doświadczony brytyjski twórca telewizyjny i aktor komediowy, debiutujący jako reżyser na dużym ekranie.

Jego Oszustki odwracają klasyczny schemat – tym razem to kobiety, w które wcielają się Anne Hathaway i Rebel Wilson rywalizują o względy młodego milionera. -

W prawdziwym życiu nigdy nikogo nie oszukałam. Dokonałam tego dopiero w filmie. Nasz film to opowieść o pewnej oszustce – kobiecie z klasą, granej przez Anne Hathaway, którą los styka z oszustką o wiele skromniej sytuowaną. I obie mocno dokazują na południu Francji.

mówiła Wilson

Przedmiotem zabiegów obu pań staje się twórca popularnej aplikacji, Thomas, a scenerią ich brawurowej szarży jest bajkowa, pełna słońca i luksusu Riwiera Francuska.

Film w kinach pojawią się już 21 czerwca!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Animek84

https://www.dailymail.co.uk/news/article-4583336/Rebel-Wilson-tried-manipulate-record-age.html "W prawdziwym życiu nigdy nikogo nie oszukałam." kłamliwa głupia baba.

Proszę czekać…