Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Impreza urodzinowa i spotkanie z dżinnem – nowe odcinki 'OK K.O.! Po prostu walcz' w Cartoon Network 0

Premiera nowych przygód bohaterów OK K.O.! Po prostu walcz już 20 maja na antenie Cartoon Network. Tym razem młodzi adepci sztuk walki przeżyją nietypowe urodziny i poznają najprawdziwszego dżinna, spełniającego życzenia.

K.O. i jego przyjaciele znowu w akcji! Trójka najlepszych kumpli z Lakewood Plaza nieustannie rozwija swoje umiejętności, by zostać superbohaterami. Dążąc do upragnionego celu, Enid, Rad i K.O. przeżywają zabawne przygody i toczą pojedynki z niewiarygodnymi przeciwnikami.
W nadchodzących odcinkach w ręce młodych wojowników wpadnie wyjątkowa butelka oranżady, zamieszkiwana przez dżinna o magicznych mocach.

Niestety, pomarańczowy duszek szybko okaże się być mniej słodki, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Kiedy indziej Dzieciak będzie obchodził kolejne urodziny, a życzenie, które wypowie przed zdmuchnięciem świeczek, zaważy o losach jego najbliższych.

Premiera nowych odcinków OK K.O.! Po prostu walcz już 20 maja. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 21:10 w Cartoon Network.

Źrodło: Biuro Prasowe Turner Broadcasting System / Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…