Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Angelina Jolie w akcji - pierwszy teaser 'Czarownicy 2' 0

W tym roku Walt Disney przygotował dla swoich fanów oprócz Króla Lwa i Aladyna jeszcze jedną głośną premierę. Do kin wejdzie wyczekiwana kontynuacja Czarownicy z Angeliną Jolie. Dzisiaj mamy dla Was pierwszy zwiastun teaserowy, który zapowiada wielkie widowisko.

Maleficent: Mistress of Evil to kontynuacja hitu z 2014 roku, którego akcja będzie rozgrywała się kilka lat po wydarzeniach znanym z poprzedniego filmu. Złożone relacje pomiędzy tytułową Czarownicą, a księżniczką Aurorą nadal są rozwijane. Młoda kobieta przygotowuje się do zostania królową, jednak na horyzoncie pojawia się nowe zagrożenie. Aurora i rogata wróżką będą musiały połączyć swoje siły w walce o ochronę magicznych stworzeń i wrzosowisk znajdujących się nieopodal.

Reżyserem filmu jest Joachim Rønning. W obsadzie aktorskiej filmu oprócz wspomnianej we wstępie Angeliny Jolie znajdują się także Michelle Pfeiffer, Elle Fanning, Juno Temple, Ed Skrein oraz Chiwetel Ejiofor.

Pierwsza odsłona Czarownicy okazała się kasowym hitem. Produkcja zarobiła w kinach na całym świecie ponad 758,5 mln dolarów. Premiera widowiska została zaplanowana na 18 października 2019 roku.

Poniżej możecie obejrzeć wspomniany teaser:

Źrodło: Disney

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…