Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zdjęcia do 'Jumanji 3' zakończone 0

Wygląda na to, że prace na planie kolejnej odsłony serii "Jumanji" zostały zakończone. Jedna z największych hollywoodzkich gwiazd – Dwayne Johnson wrzucił na swoje media społecznościowe zdjęcie z resztą obsady superprodukcji.

Dwayne Johnson wrzucił na swojego Instagrama zdjęcie będące jednocześnie ogłoszeniem, że zdjęcia do filmu Jumanji 3 zostały zakończone. Oprócz gwiazdora na fotografii są również Jack Black, Karen Gillan oraz Kevin Hart. The Rock dodatkowo żartuje sobie, że trzyma rękę tak wysoko, że Kevin Hart nie może z nim przybić "piątki".

Poniższe zdjęcia nie zdradza co prawda zbyt wiele odnośnie samej fabuły kontynuacji Jumanji: Przygoda w dżungli, ale potwierdza, że główni bohaterowie filmu zawitają na pustynię.

Film Jumanji: Przygoda w dżungli stał się nieoczekiwanym hitem końcówki 2017 roku. Raczej nikt nie spodziewał się, że film bazujący na klasyku z lat dziewięćdziesiątych odniesie tak duży sukces finansowy. Superprodukcja zarobiła na całym świecie 962,1 mln dolarów zostając piątym najlepiej zarabiającym tytułem roku – wyprzedzone zostały między innymi takie widowiska, jak Spider-Man: Homecoming, Strażnicy Galaktyki Vol. 2 czy Wonder Woman.

Premiera nowego filmu należącego do franczyzy będzie miała miejsce 13 grudnia 2019 roku.

Źrodło: Heroic Hollywood

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ZSGifMan 2019-05-15

Bez Robina to już nie to samo!                               
No, ale kto im zabroni eksploatować ten temat be końca?                               

Proszę czekać…